تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا

آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجهآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-1آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-2آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-3آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-4آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-5آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-6آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-7آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-8آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-9آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-10آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-11آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-12آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-13آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-14آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-15آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-16آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-17آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-1آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-2آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-3آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-4آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-5آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-6آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-7آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-8آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-9آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-10آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا, پلان ملک-11
قیمت از 106.800 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 126 m² - 263 m²
 • 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 01/2020
 • 7
 • آماده تحویل
 • 700 mt
 • 51 km
شماره ملک IST-396

3 دلیل برتر اصلی خرید

• منظره باشکوه دریای مرمره
• معماری مدرن
• سیستم خانه هوشمند

آپارتمانهای هوشمند فاصله کوتاه تا دریا و بزرگراه در میماروبا، بیوکچکمجه

آپارتمان های هوشمند در میماروبا، بیوکچکمجه یکی از مکان های با ارزش در منطقه واقع شده است. بیوکچکمجه به دلیل مجاورت با دریاچه و دریا، منطقه بسیار خوبی از شهر است. این منطقه از طریق جاده اصلی و بزرگراه به مناطق دیگر استانبول دسترسی آسان دارد. طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی و پروژه های جدید املاک و مستغلات با امکانات لوکس در این منطقه وجود دارند.

این آپارتمان ها هم زمان با بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید، کافه ها، مدارس، بیمارستان ها و رستوران ها فاصله کمی دارند. دریای مرمره 700 متر، بزرگراه ای-5 تنها 800 مترمربع، فرودگاه آتاتورک 29 کیلومتر، بزرگراه تی ای ام 12 کیلومتر، فرودگاه بین المللی استانبول 51 کیلومتر و 2 کیلومتر تا اسکله بی یو دو او بیوکچکمجه با این آپارتمان ها در استانبول فاصله دارند.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید اکسپو 34، مرکز خرید آتریروس، مرکز خرید آی مرکزی، مرکز خرید انگین و مرکز خرید کرنرلایف میماروبا.

مدارس منطقه: دانشگاه آیدین استانبول، دبیرستان خصوصی بهداشت مکتبی، دبیرستان میماریسین اقیانوس، دبیرستان خصوصی دیلا بیوکچکمجه، دبیرستان فنی و حرفه ای آناتولی، دبیرستان میماروبا اوزوم، دوره های آموزش ویژه خصوصی میماروبا، دانشکده آکادمی، دانشکده دوگا گازلی.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان کولان بیوکچکمجه، مرکز پزشکی مدیکال، مرکز پزشکی 2000 و مرکز دیالیز کوچ بیوکچکمجه.

این پروژه مسکونی از 3 بلوک، 131 آپارتمان و 13 فروشگاه در زمین به مساخت 7985 متر مربع بنا شده است. کلیه آپارتمان ها 2 اتاق خوابه و 3 نوع اتاق خواب در این پروژه طراحی شده اند. این پروژه از امکانات اجتماعی غنی مانند استخر روبا ، کافه، رستوران، اماکن پیک نیک، زمین بسکتبال، اتاق انباری برای هر آپارتمان، چشم انداز زیبا، اتاق سینما، پارکینگ اتومبیل سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، مسیرهای پیاده روی و سرویس امنیتی 24/7 برخوردار است.

5 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 2 خوابه 93-190 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای حمام در اتاق مستر نیز هستند.)

آپارتمان دوبلکس 2+2 با متراژ 254-271 متر مربع است.

آپارتمانهای 3 خوابه 143-234 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن است.

آپارتمان 2+3 دوبلکس با متراژ 269-271 متر مربع است.

آپارتمان های 4 اتاق خوابه 224 متر مربع است.

همه آپارتمان ها از بالکن و تراس منظره ای باشکوه دریای مرمره را دارند. آاین پارتمان ها در استانبول مجهز به سیستم خانه های هوشمند دارای سیستم گرمایش از کف و لوازم آشپزخانه کاملا میباشند.

لطفا برای دسترسی به اطلاعات و جزییات شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 106.800 €3+1 آپارتمان 124.900 €4+1 آپارتمان 280.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با بالکن های بزرگ در موقیعت مرکزی در استانبول آپارتمانهای با بالکن های بزرگ در موقیعت مرکزی در استانبول 105.300 €3+1کادی کوی / استانبولآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبولآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول101.600 €1+1, 2+1, 4+1بیوکچکمجه / استانبولمغازه های با نام تجاری جدید در یک خیابان خرید در استانبول، ترکیه مغازه های با نام تجاری جدید در یک خیابان خرید در استانبول، ترکیه 107.300 €اسنیورت / استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبول109.300 €1+1باکیرکوی / استانبول