تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری

آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلرآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, تصاویر داخلی-1آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-1آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-2آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-3آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-4آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-5آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری, پلان ملک-6
قیمت از 77.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استامبول / باجیلر
 • 60 m² به 251 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1
 • 01/2018
 • 25
 • در حال ساخت
 • 7 km
 • 8 km
شماره ملک IST-253

اطلاعات کمپین

خرید آپارتمان تنها با پیش پرداخت 5000 دلار آمریکا

آنتالیا هومز همچنان ارایه دهنده فرصت های عالی برای خریداران املاک و مستغلات میباشد. ما یک طرح پرداخت انعطاف پذیر را از یک شرکت ساختمانی معتبر و قابل اعتماد در استانبول گرفتیم.

شرایط پرداخت به شرح زیر است؛

آپارتمان 1+1 تنها با پرداخت اولیه 5.000 دلار. الباقی مبلغ را میتوانید ماهیانه 5.000 دلار پرداخت کنید.

آپارتمان 2+1 تنها با پرداخت اولیه 7.500 دلار. الباقی مبلغ را میتوانید ماهیانه 7.500 پرداخت کنید.

اعتبار تا 31.3.2018 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

آپارتمان در باقچیلار با طراحی و معماری سه بعدی نزدیک به فرودگاه

آپارتمانهای استانبول در منطقه بازرگانی مرکزی باقچیلار واقع شده است. منطقه باقچیلار در بخش املاک و مستغلات به عنوان یکی از مناطق سودآور برای سرمایه گذاری در استانبول بی نظیر است. این شهر به عنوان منطقه ای که دارای خطوط حمل و نقل از جمله مترو و تراموا است در این منطقه شناخته شده است.

تمام امکانات مورد نیاز مانند تی ای ام، ای-5 و اتصالات بزرگراه بلت 5، حمل و نقل عمومی، فرودگاه ها، خدمات آموزشی و بهداشتی، مراکز خرید در نزدیکی این آپارتمان جلب توجه می کنند. این آپارتمانها در استانبول 4 کیلومتر تا مرکز تجارت ایستوچ، 8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و ای-5، 3 کیلومتر تا بازار استانبول، 1 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام و 7 کیلومتر تا دریاچه کوچوکچکمجه فاصله است.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید استانبول، برج اوتلت 212، آرناپارک، دپوزیت اوتلت، پارک گونشلی، ایهلاموز ای وی ام،مترو ای وی ام و سیتی ای وی ام.

بیمارستان ها در منطقه: مرکز پزشکی آکادمی، مرکز توانبخشی خصوصی چیچ بهشزی، بیمارستان دانشگاه پزشکی مدیپول، بیمارستان یاتی باهات، بیمارستان خصوصی، بیمارستان خصوصی استانبول، بیمارستان گونشلی اردم، مرکز جراحی و پزشکی اروپا، بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه مدیپول، و بیمارستان دندانپزشکی باقچیلار.

دانشکده های منطقه: دانشکده سیحانیر، کالج تکنولوژی خصوصی ای سی بی، کالج بیریکیم هایات، دانشکده اوکینوس، کالج باشاکشهیر دوگا، کالج باتیشهیر دوگا، دانشگاه آلتینباش محموت بی، دانشگاه استانبل ساباهاتین ضعیم و دانشگاه آیوانسارای در استانبول.

این مجتمع مسکونی با معماری سه بعدی در زمینی در مساحت 9.500 متر مربع و 44.000 متر مربع بنا شده است. این مجموعه تک بلوکه با 25 طبقه شامل 11 واحد تجاری با 7.000 متر مربع و 273 آپارتمان است. این آپارتمان ها دارای امکانات مانند پذیرش، پارکینگ روباز و سرپوشیده، اتاق جلسه، مرکز تناسب اندام، سونا، مسیر پیاده روی، زمین بازی کودکان، آسانسور، ژنراتور، دوربین امنیتی 24 ساعته و نگهبانی میباشد.

در اینجا 2 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 60-72 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 95-251 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام دارد. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی، بالکن یا تراس هستند.)

تمام آپارتمان ها در تمام طول روز از نور خورشید به لطف پنجره های بزرگ با صحنه های شهربرخوردار است. این آپارتمان ها شامل یک درب فلزی، رختکن، لوازم آشپزخانه، عایق حرارتی و صدا و کابین دوش، سیستم گرمایش مرکزی میباشند.

لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان طراحی شده در استانبول به عنوان دفتر کاری

آپارتمان / استامبول / باجیلر

سوناآسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 77.900 €2+1 آپارتمان 119.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.2.2018 13:16:53

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با کیفیت و لوکس برای فروشآپارتمان با کیفیت و لوکس برای فروش77.000 €1+1, 2+1, 3+1باغچه اولری / استامبولآپارتمانهای آرامش بخش استانبول در کنار ساحل دریاچهآپارتمانهای آرامش بخش استانبول در کنار ساحل دریاچه76.600 €2+1, 3+1, 4+1کوچکچکمجه / استامبولآپارتمان هنری با مفهوم خانه های هوشمند در حوضه اکسپرس در منطقه استانبولآپارتمان هنری با مفهوم خانه های هوشمند در حوضه اکسپرس در منطقه استانبول79.800 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1گونشلی / استامبولآپارتمان آماده تحویل در چکمه کوی در استانبول ترکیهآپارتمان آماده تحویل در چکمه کوی در استانبول ترکیه80.000 €1,5+1, 2+1چکمه کوی / استامبول
ما استخدام میکنیم