تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های کالکان | خانه های کالکان برای فروش

ویلا و خانه برای فروش در کالکان

خیابان های باریک و خانه های معمولی در کالکان تو در تو هستند. برای جلوگیری از گرمای شدید تابستان؛ خانه ها به منظور خنک شدن ساخته شده اند. بالکن، تراس، حیاط، با هدف ایجاد یک منطقه خنک بازسازی شده اند. ویلاها و خانه های نوساز فراوانی در دامنه های تپه های کالکان دارای منظره شگفت انگیز دریا هستند.

ویلا و خانه های فروشی در کالکان

 

 

از دید یک سرمایه گذار، شما می توانید ترکیه را در بالای لیست کشورهای پر سود قرار دهید. ترکیه کشوری است که سرمایه گذاران زیادی را از مردم محلی و همچنین سایر نقاط جهان جذب میکند. شما ممکن است متوجه شده باشید که تقاضای خرید ویلا، آپارتمان و خانه در ترکیه بسیار بالا است. دلایل مختلفی برای این تقاضای بالای خرید ملک وجود دارد. بزرگترین دلیل گردشگری است. این واقعیتی است که ترکیه یکی از مکان های مهم گردشگری در سراسر جهان است و هر ساله میلیونها نفر فقط به خاطر بازدید از مکان های زیبا و فرهنگ غنی ترکیه به این کشور می آیند. برخی از شهرها در حال جذب سرمایه گذاران بیشتری هستند، اما همه شهرها در حال سرمایه گذاری هستند. 

ویلا برای فروش درکالکان به دلیل زیبایی این شهر به ویژه در میان سرمایه گذاران محبوب است. این املاک در کالکان توسط خارجیان و مردم محلی خریداری میشود و پس از آن برای اهداف گردشگری اجاره داده می شود. این گزینه خوبی است که شما می توانید سود داشته باشید و سرمایه گذاری کنید چرا که با سرمایه گذاری می توانید از درآمد اجاره  برخوردار شوید و اگر تصمیم به فروش ویلا گرفتید و مطمینا سود خواهید برد.

دلیل مهم دیگر برای موفقیت این ویلاها این است که؛ این ویلا ها و ساختمانهای جدید با توجه به ساختار اروپا یی ساخته شده اند. ترکیه در حال عضویت در اتحادیه اروپا است، بنابراین به محض عضویت قیمتهای املاک دو برابر خواهد شد. همچنین این ساختمانهای جدید با بالاترین استانداردها ساخته شده اند تا خریداران درخصوص ساختمانها نگران نباشند.

در صورتی که شما بدنبال سرمایه گذاری در کالکان نیستید اما میخواهید از آن بازدید کنید؛ در یک خانه برای فروش کالکان اقامت کنید، پس باید مطمین شوید که جستجوی آنلاین خوبی انجان داده اید. شرکت ها ی بسیاری هستند که شما می توانید از این طریق برای مقاصد اجاره ای ویلا پیدا کنید. شما باید درسایت آنها جستجو کنید و سپس آن را که می خواهید، انتخاب کنید. هنگامی که  ویلایتان را یافتید باید همه چیز مورد نظرتان را به مالک یا شرکت اجاره ای بگویید زیرا ممکن است برخی از آنها محدودیتهایی داشته باشند، مثلا برخی از مالکان اجازه همرا داشتن سگ و یا سیگار کشیدن در ویلا را نمی دهند، بنابراین باید در هنگام تصمیم گیری برای ویلا مراقب باشید.

برخی سایت ها وجود دارند که در آنها نه تنها می تواند تصاویر را مشاهده کنید بلکه فیلم ها یی از این ویلاها موجود است بنابراین اگر شما چنین سایتی پیدا کردید، و از آن به درستی استفاده کنید، چرا که با این روش می توانید ویلاهای کالکان را از نزدیک ببینید، و این یه شما  تا در تصمیم گیری بهتر کمک میکند. پس از دیدن این سایتهای آنلاین و جستجو در آنها دریغ نکنید. به راحتی چند ویلای با کیفیت پیدا خواهد کرد و از بین آنها میتوانید انتخاب کنید.

یک شهر کوچک زیبا به نام کاش، در نزدیکی کالکان وجود دارد. یک شبه جزیره باریک در مقابل جزیره یونانی، میس وجود دارد. ویلاها در کاش گران تر از ویلاها در کالکان هستند. ما به شما توصیه میکنیم آنتالیا هومز را ببینید؛ خانه ها و آپارتمان برای فروش در کالکان.


ملک های دارای اقساطجدید!همه(0)12ماه(0)24ماه(0)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(38)آپارتمان (1)ویلا (38)زمین (0)تجاری (0)

اتاق خوابهمه38استودیو(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(15)5+1(16)6+(4)

محدوده قیمتهمه(38)200.000-300.000 €(2)300.000-500.000 €(8)500.000-1.000.000 €(18)1.000.000 €(10)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه کالکان(38)مرکز(38)

بالا
برو به