تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

کمر آپارتمان

کمر آپارتمان, کمر / مرکزکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, کمر / مرکز - videoکمر آپارتمان, تصاویر داخلی-1کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-2کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-3کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-4کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-5کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-6کمر آپارتمان, تصاویر داخلی-7کمر آپارتمان, پلان ملک-1کمر آپارتمان, پلان ملک-2کمر آپارتمان, پلان ملک-3
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • کمر / مرکز
 • 70 m²
 • 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2009
 • 3
 • فروخته شد
 • 100 m
 • 800 m
شماره ملک KMR-008

آپارتمان لوکس برای فروش در کمر

آپارتمان کمر به طور متمرکز در کمر با منظره ای از کوه های توروس واقع شده است. امکانات مشترک درمجموعه شامل 2 استخر در مجموع 140 متر مربع، با استخر کودکان، جکوزی بیرونی مناسب برای 8 نفر، کبابپز مشترک و مرکز باغ های زیبا و شگفت انگیز به همراه روشنایی، کف درختان پالم وهر نوع گیاهان یا بوته یا درختان و گیاه بوگونویلیوس، گرمایش از کف در هر اتاق و در همه آپارتمان ها وجود دارد.

این پروژه متشکل از 6 ساختمان ، به 3 نوع مختلف تقسیم شده است.

نوع اول (بلوک آ)

6 آپارتمان در این ساختمان وجود دارد، در 2 طبقه و با تراس بزرگ. طبقه همکف شامل ترکیبی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه با درب به یک تراس بزرگ باز میشود. آشپزخانه زیبا با میزبالای کابینت از جنس گرانیت و یا سنگ مرمر. طبقه1 شامل حمام با اتاق رختکن، کابینت با گرانیت، یک کابین دوش با درب شیشه ای، علاوه بر این، 2 اتاق خواب بزرگ، که یکی از درها را به تراس باز میشود.

نوع اا (بلوک ب)

این ساختمان متشکل از4 آپارتمان با 4 اتاق خواب، همه در 2 سطح می باشد. آپارتمان ترکیبی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و همچنین یک حمام با کابین دوش و درب شیشه ای، و 1 اتاق خواب در طبقه همکف است. در طبقه 1،3 اتاق خواب و همچنین یک حمام بزرگ با کابین دوش و آبگرم نیز وجود دارد.

نوع ااا(بلوکهای سی، دی، ای و اف)

4 ساختمان،2 آپارتمان به صورت 2 اتاق خواب و2 آپارتمان از 4 اتاق خواب تشکیل شده است. آپارتمان 2 خوابه شامل ترکیبی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، حمام با کابین دوش و همچنین 2 خوابه است.

آپارتمان 4 خوابه شامل ترکیبی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و همچنین یک حمام با کابین دوش و درب شیشه ای و 1 اتاق خواب در طبقه همکف است. در طبقه 1،3 اتاق خواب و یک حمام بزرگ با کابین دوش و آبگرم وجود دارد.

مشاهد دیگر آپارتمان در کمر.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ...

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی کمر آپارتمان

استخر در مجموعهباغدوشمنقل بارباکیوبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان کمر آپارتمانکمر آپارتمان
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان دوبلکس در کمر در منطقه شگفت انگیزآپارتمان دوبلکس در کمر در منطقه شگفت انگیز49.900 €2+1dpارسلانبوجاک / کمرآپارتمان زیبا در کمر با امکانات لوکسآپارتمان زیبا در کمر با امکانات لوکس51.000 €2+1چامییووا / کمرآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمرآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر55.000 €1+1, 2+1 dpارسلانبوجاک / کمرآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجکآپارتمان در کمر با دید لذتبخش کوه در ارسلان بوجک55.000 €1+1, 1+1dpارسلانبوجاک / کمر