تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز

خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکزخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, کمر / مرکز - videoخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-1خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-2خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-3خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-4خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-5خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-6خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-7خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-8خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-9خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-10خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-11خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-12خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-13خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-14خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-15خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-16خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-17خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز, تصاویر داخلی-18
قیمت 350.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / مرکز
 • 160 m²
 • 3+1
 • 3
 • 3
 • 2008
 • 2
 • آماده تحویل
 • 950 mt
 • 57 km
شماره ملک KMR-059

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقعیت مرکزی
• استخر شنا خصوصی
• مسیر کوتاه پیاده روی تا پارک معروف ساحل موون لایت و مارینا

مجتمع مسکونی با استخر خصوصی در مرکز کمر

خانه ای با دید کوه دارای موقعیت مرکزی در کمر است. کمر به عنوان منطقه ای تعطیلاتی محبوب شناخته شده است. این منطقه دارای فعالیت های نامحدود اجتماعی و امکانات بسیار خوب در هر دو فصل تابستان و زمستان میباشد. خلیج های بزرگ و کوچک در امتداد ساحل وجود دارند. همچنین، این منطقه دارای سرمایه گذاری سودمند است که ارزش آن روز به روز دو برابر می شود. اگر می خواهید از این مزیت استفاده کنید، بلافاصله یک خانه در کمر خریداری کنید.

این خانه که در مرکز قرار گرفته است، در مسیر پیاده روی در نزدیکی مارینا، ساحل موون لایت، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، پست ها، بانک ها و بیمارستان ها است. این خانه در کمر، 950 مترمربع تا ساحل، 100 متر تا نزدیکترین فروشگاه، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 58 کیلومتر تا مرکز گلف فاصله است.

این خانه مستقل در مجتمع مسکونی واقع شده است. خانه دوبلکس 500 متر مربع مساحت دارد. این ویلا دارای استخر شنا خصوصی بزرگ در باغ و احاطه شده توسط فضای سبز است. دارای پارکینگ خصوصی و پارکینگ سرپوشیده و روباز میباشد. این خانه با طبیعت هم متصل است و خدمات شاتل به دریا نیز دارد.

تنها یک خانه در دسترس وجود دارد

خانه 3 اتاق خوابه دوبلکس 160 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 توالت، 3 حمام، یک اتاق لباسشویی، یک انباری، بالکن و 2 تراس است.

این خانه کاملا مجهز در یک مکان مناسب و معقول، برای یک زندگی آرام و متصل طبیعت مهیا است. این خانه دارای کالاهای سفید، آنتن ماهواره، سیستم آب گرم خورشیدی، کرکره اتوماتیک، سونا، وان حمام، کابین دوش، درب فلزی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، نورافکن و گچ بری است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی خانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز

ویلا / کمر / مرکز

سونااستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 350.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحتخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت93.500 €3+1 triplexارسلانبوجاک / کمرخانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرامخانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرام89.000 €3+1 dpبیجیک / کمرویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالیویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی350.000 €4+1ارسلانبوجاک / کمرخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیروواخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیرووا367.100 €6+2تکیرووا / کمر