تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی

ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکزویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, کمر / مرکز - videoویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-1ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-2ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-3ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-4ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-5ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-6ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-7ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-8ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-9ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-10ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-11ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-12ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-13ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-14ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-15ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-16ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-17ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-18ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-19ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-20ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-21ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی, تصاویر داخلی-22
قیمت 930.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / مرکز
 • 200 m²
 • 4+1
 • 3
 • 3
 • 2017
 • 2
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 1,5 km
 • 64 km
شماره ملک KMR-048

ویلایی تعطیلاتی مستقل ارایه دهنده یک زندگی لوکس در کیریش، کمر

این ویلا در کمر یکی در یکی از محله های تعطیلات محبوب در آنتالیا در کیریش واقع شده است. کیریش یک منطقه فوق العاده با زیبایی های طبیعی با شکوه، ساحل، دریا و هتل های لوکس و مراکز تعطیلات است. این منطقه با باغهای پرتقال آراسته و در آغوش کوه های توروس میباشد. همچنین شما می توانید مکان های تاریخی مانند اولمپیوس، چمیرووا و پاسه لیس در کیریش دیدن کنید.

این ویلای آماده تحویل 1،5 کیلومتر تا سواحل پرچم آبی، 9 کیلومتر تا مرکز شهر کمر، 51 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا، 53 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 64 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد. همچنین، دسترسی بسیار آسان به مرکز شهر آنتالیا از این ویلا امکان پذیر است. خدمات منظم اتوبوس از ترمینال آنتالیا وجود دارد.

این مجموعه با طراحی مدرن شامل 2 ویلا در زمینی به مساحت 1.067 متر مربع است. این ویلا احاطه شده توسط یک حصار بتنی دارای امکانات بسیاری مانند باغ طراحی شده، استخر شنا، کودکان استخر شنا، تراس حمام آفتاب، ژنراتور، سیستم آبیاری اتوماتیک، نورپردازی در شب، پارکینگ برای 2 اتومبیل در حیاط، نگهبانی و اعلام حریق با دسترسی و کنترل مرکزی وجود دارد.

تنها یک نوع ویلای برای فروش در اینجا وجود دارد

ویلای 4 اتاق خوابه 200 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن با محل غذاخوری، 2 حمام و حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی، انیاری و 3 بالکن است.

همه این ویلاهای فروشی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و مصالح ساختمانی مدرن بنا شده اند. همچنین دارای لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، درب فولاد، پنجره های با دید پانوراماتیک و درب ها و کرکره های اتوماتیک، تهویه مطبوع، سیستم آب گرم، دسترسی آسان از اتاق به مناطق تفریحی، مبلمان لوکس در اتاق خواب ، پشه بند و پانل دیوار برای تلویزیون میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی

ویلا / کمر / مرکز

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 930.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمرویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر839.000 €5+2 dpآدرسان / کمرخانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمرخانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمر438.800 €6+1ارسلانبوجاک / کمرویلا های فوق العاده لوکس آماده تحویل در کمرویلا های فوق العاده لوکس آماده تحویل در کمر990.000 €5+2, 6+2مرکز / کمرویلای مبله مستقل در کمر تکیروواویلای مبله مستقل در کمر تکیرووا1.000.000 €4+1تکیرووا / کمر