تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا

کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکزکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, یالووا / مرکز - videoکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-1کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-2کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-3کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-4کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-5کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-6کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-7کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-8کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-9کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-10کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-11کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-12کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-13کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-14
قیمت 228.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • یالووا / مرکز
 • 466 m²
 • 10+4 (1+1, 3x3+1)
 • 7
 • 5
 • 2013
 • 4
 • آماده تحویل
 • 1,5 km
 • 1,7 km
 • 60 km
شماره ملک YVX-0030

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساختمان آماده تحویل در مرکز
• در فاصله پیاده روی تا مرکز خرید و خیابان فاتیح
• فرصت عالی سرمایه گذاری با قیمت مناسب

ساختمان آپارتمانی جذاب برای فروش با چشم انداز اجاره ای بالا در یالووا

کل ساختمان برای فروش در مرکز یالووا واقع شده است. 2 دقیقه پیاده تا معروف ترین مرکز خرید شهر و 5 دقیقه تا خیابان فاتیح که پر جنب و جوش ترین خیابان مرکز یالووا است فاصله دارد.

این ساختمان آپارتمان برای فروش در یالووا 4 کیلومتر تا اسکله یالووا، 1.5 کیلومتر تا خیابان فاتیح، 1.7 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان و ساحل و 60 کیلومتر تا فرودگاه سبییا گوکچن استانبول فاصله دارد.

کل ساختمان برای فروش در زمینی به مساحت 300 متر مربع و یک منطقه ساختمانی 466 متر مربعی واقع شده است. مساحت باغ تا 150 مترمربع و سطح تراس 40 متر مربع است. این ساختمان آپارتمانی آماده تحویل دارای 4 طبقه است. در هر طبقه یک واحد آپارتمان وجود دارد. این ساختمان در مجموع از 4 آپارتمان تشکیل شده است که شامل یک واحد آپارتمان 1+1 و 3 واحد آپارتمان 3+1 می باشد.

انواع آپارتمان ها

در طبقه باغ؛ یک آپارتمان 3 خوابه 105 متری با آشپزخانه مجزا، 2 حمام و توالت وجود دارد.

در طبقه اول؛ یک آپارتمان 3 خوابه 128 متری با آشپزخانه مجزا، حمام اختصاصی، حمام، توالت و 2 بالکن وجود دارد.

در طبقه دوم؛ یک آپارتمان 3 خوابه 128 متری با آشپزخانه مجزا، حمام اختصاصی، حمام، توالت و 2 بالکن وجود دارد.

در طبقه ی سوم؛ یک آپارتمان 65 متری 1 خوابه با آشپزخانه اوپن، حمام، توالت و تراس 40 مترمربعی، در کل 105 متر مربع وجود دارد.

در این ساختمان در جذاب ترین منطقه یالووا از نظر گردشگری و سفر می توانید از بالکن ها و تراس از طبقه 2 منظره دریا را مشاهده کنید. به همین دلیل، ساختمان چشم انداز اجاره ای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

ویژگی های عمومی کل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا

آپارتمان / یالووا / مرکز

آسانسورباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 228.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالوواآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا155.800 €3+1 dp, 4+1 dpکادیکوی / یالوواآپارتمان های بزرگ با امکانات مجتمع لوکس در یالوواآپارتمان های بزرگ با امکانات مجتمع لوکس در یالووا144.200 €4+1مرکز / یالووا