تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک

آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکزآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-17آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-18آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-19آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-20آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-21آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک, تصاویر داخلی-22
قیمت از 86.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 85 m² - 185 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2019
 • اماده تحویل
 • 3 km
 • 30 km
 • 400 mt
شماره ملک BLK-078

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به زمین های گلف
• قرار داشتن در مرکز بلک
• مناسب برای تعطیلات، سرمایه گذاری یا زندگی دایمی

آپارتمانهای مدرن در مجتمع مسکونی با استخر و باغ در بلک ترکیه

این آپارتمان ها در مرکز بلک واقع شده اند. این منطقه بدلیل زمین های گلف، سواحل زیبا و هوای تمیز خود مشهور است. بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران به دلیل امکانات اجتماعی این منطقه را ترجیح می دهند. اگر بخواهید آپارتمان در ترکیه بخرید، بلک مکان مناسبی برای شماست.

این آپارتمان های فروشی در بلک 3 کیلومتر تا ساحل، 43 کیلومتر با آنتالیا و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند. این آپارتمانهای بلک به لطف موقعیت مرکزی خود به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند بیمارستان، خیابان توریست، کافه ها، مجتمع های مسکونی مدرن، زمین های گلف، بازار و پارک نزدیکند.

این مجتمع مسکونی دارای 4 بلوک و مجموعا 24 آپارتمان می باشد. هر بلوک شامل آپارتمانهای 1+2 در طبقه همکف، آپارتمان 1+2 در طبقه اول و آپارتمان 1+4 دوبلکس در طبقه دوم است. این مجتمع از استخر شنای سرپوشیده، باغ، دوربینهای امنیتی 24 ساعته و نگهبانی، پارکینگ در فضای باز و سریداری برخوردار است.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن است. 

این آپارتمان با زیرساخت های تهویه مطبوع، منطقه باربیکیو، اینترنت، کابین دوش، لوازم آشپزخانه و سیستم ماهواره ای مجهز شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک

آپارتمان / بلک / مرکز

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 86.100 €4+1 آپارتمان 126.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 11:10:23

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای قیمت مناسب با ایده بوتیک در بلکآپارتمانهای قیمت مناسب با ایده بوتیک در بلک82.000 € 4+1 dpمرکز / بلکآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیهآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه75.000 €2+1مرکز / بلکآپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازیآپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازی98.600 €3+1قدریه / بلکآپارتمان های سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی روزانه در بلکآپارتمان های سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی روزانه در بلک100.000 €2+1, 4+2مرکز / بلک