تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا

آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا, تصاویر داخلی-21
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / لارا
 • 55 m² به 85 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 2017
 • 2
 • فروخته شد
 • 2 km
 • 3 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-642

آپارتمان لارا نزدیک ساحل و مرکز شهر

این آپارتمان برای فروش در لارا در موقعیت زیبای محله گوزلاوبا واقع شده است. این منطقه با بسیاری از مجتمع های مسکونی جدید و املاک معتبر توسعه یافته است. این آپارتمان ها نزدیک به مرکز شهر، ساحل و فرودگاه با موقعیت مرکزی هستند. همچنین گوزلاوبا به دلیل داشتن رودخانه دودن و که به دریای مدیترانه میریزد از چشم انداز زیبایی برخوردار است.

ابن آپارتمان در لارا در مسیر پیاده روی بسیاری از امکانات مهم مانند مدارس، بیمارستان ها، داروخانه ها، بازارها، مراکز خرید، بازار عمومی، کافه ها، رستوران ها، شیرینی فروشیها، بانک ها و امکانات حمل و نقل است. این آپارتمانها در 2 کیلومتری مرکز شهر، 3 کیلومتری ساحل لارا و مرکز خرید تراسیتی و 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار دارد.

این مجتمع مسکونی شامل یک بلوک 2 طبقه با 12 آپارتمان است. امکانات بسیاری مانند آسانسور، پارکینگ ماشین، باغ طراحی شده و دوربین های امنیتی 24 ساعته وجود دارد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان برای فروش میباشد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 55 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و تراس است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 85 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن است.

این آپارتمان آماده تحویل با زیباییهای بسیار برای راحتی و ایمنی خود طراحی شده اند. دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند کابین دوش، لوازم آشپزخانه، آنتن ماهواره و غیره میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحویل در منطقه ای آرام در لارا در آنتالیا

آسانسورپارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
لگو هومزلگو هومز27.800 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپزآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز27.800 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان های نوساز با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا کپزآپارتمان های نوساز با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا کپز28.400 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا29.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dpکپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم