تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل

آپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستلآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل, آلانیا / کاستل - video
قیمت 147.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 93 m²
 • 3+1 dp
 • 1
 • 1, 2
 • 2012
 • 5
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 900 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-307

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به ساحل و امکانات روزانه
• استخرهای شنا در فضای باز و سرپوشیده
• فضای اختصاصی پارکینگ

آپارتمانهای آلانیا با کالاهای سفید بسیار با کیفیت در کستل

این آپارتمانهای شگفت انگیز در کستل، آلانیا واقع شده اند. کستل در یک مکان مرکزی قرار دارد. این منطقه با امکانات روزانه مانند بازارها، بانک ها، مدارس، کافه ها و رستوران ها احاطه شده است. این ناحیه به لطف دریای زیبا، آفتاب روشن و منطقه آرام یک زندگی آرام را به شما ارایه می دهد. شما می توانید در آلانیای ترکیه آپارتمانی با قیمت های مناسب خریداری نمایید.

این آپارتمان های آماده تحویل، 900 متر تا ساحل، 9 کیلومتر با مرکز آلانیا، 11 کیلومتر تا منطقه پیکنیک دریاچه دیمچایی، 32 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا، 140 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 137 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 30 آپارتمان می باشد. این مجتمع دارای امکانات رفاهی مانند استخرهای شنا در فضای باز و بسته، فضای اختصاصی پارکینگ، سالن بدنسازی، سونا، آسانسور، پله های اضطراری، زمین بازی کودکان و باغی طراحی شده است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان1 خوابه 52-60 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، بالکن و تراس.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 93 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، بالکن و تراس.

این آپارتمانهای آلانیا با تجهیزات درجه یکی از قبیل لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، کابینت آشپزخانه، تهویه مطبوع، بخاری آب، پنجره های پی وی سی، کرکره، درب فلزی، سیستم آنتن ماهواره ای و اینترنت وای فای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحویل در آلانیا نزدیک به ساحل

آپارتمان / آلانیا / کاستل

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 147.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.06.2021 14:36:29

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک لوکس در مرکز آلانیا احاطه شده با طبیعتاملاک لوکس در مرکز آلانیا احاطه شده با طبیعت145.000 €2+1, 3+1مرکز / آلانیاآپارتمانهای جدید آلانیا در نزدیکی جاده ساحلی در کارگیجاکآپارتمانهای جدید آلانیا در نزدیکی جاده ساحلی در کارگیجاک145.000 €1+1, 2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان بسیار عالی در مرکز جاذبه در آلانیاآپارتمان بسیار عالی در مرکز جاذبه در آلانیا149.000 €2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان با دید پانوراماتیک دریا با ایده هتل 5 ستاره در آلانیاآپارتمان با دید پانوراماتیک دریا با ایده هتل 5 ستاره در آلانیا149.000 €2+1, 3+1 dpکارکیجاک / آلانیا