تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر

آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-17آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-18آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-19آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-20آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-21آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر, تصاویر داخلی-22
قیمت 144.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 289 m²
 • 5+1 dp
 • 3
 • 3
 • 06/2017
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 18 km
 • 60 km
شماره ملک BRS-040

3 دلیل اصلی برای خرید

• در مجتمع مسکونی امن
• نزدیک به بسیاری از مدارس در مرکز
• طراحی داخلی جادار

آپارتمانهای 5+1 دوبلکس که توسط مدارس در مرکز نیلوفر، بورسا احاطه شده اند

آپارتمان های بزرگ در بورسا، نیلوفر واقع شده است که با مدارس و امکانات روزانه احاطه شده است. این منطقه به دلیل مجاورت با امکانات اجتماعی و محلی مشهور است. نیلوفر یکی از مکان های مطلوب در بورسا برای سرمایه گذاران و خریداران است. اگر می خواهید یک آپارتمان در بورسا خریداری کنید، این منطقه می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد.

آپارتمان های بورسا تا فرودگاه بورسا-ینی شیهر 60 کیلومتر، 18 کیلومتر تا دریا، 10 کیلومتر تا مرکز و نزدیکترین مرکز خرید فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای 3 بلوک و در کل از 68 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای 4.800 متر مربع و 1.500 متر مربع از مناطق اجتماعی/ ورزشی است. این مجموعه دارای امکانات بسیار عالی مانند استخر، استخر کودکان، ویتامین بار، پیاده روی، پارکینگ سرپوشیده ماشین، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، پیلاتس و استودیوی یوگا، میز بیلیارد، سالن اجتماعات، سیستم دوربین امنیتی 24/7، نگهبانی، دروازه ورودی و باغ زیبا.

تنها یک نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان های 5 خوابه دوبلکس 289 متر مربع با یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه جداگانه، 2 اتاق رختکن، اتاق رختشویی، 2 حمام اختصاصی، حمام، توالت و 3 بالکن.

آپارتمان ها به مواد با کیفیتی نظیر رختکن، لوازم آشپزخانه، دیگ بخار، پنجره های دو جداره، تهویه مطبوع و پارکت لمینت مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

استخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 144.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا129.700 €4+2 dpمودانیا / بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا120.100 €2+1عثمانقاضی / بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا144.600 €4+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورسا154.600 €5+1 dpمودانیا / بورسا