تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک تجاری با مستاجر در استانبول

املاک تجاری با مستاجر در استانبول, استانبول / کوچکچکمجهاملاک تجاری با مستاجر در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - video
قیمت از 277.300 €قیمت تایید شده
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / کوچکچکمجه
  • 229 m² - 563 m²
  • 12/2017
  • آماده تحویل
  • 4 km
  • 38 km
شماره ملک TIC-101

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• درآمد اجاره ای تضمین شده فروشگاه ها با مستاجر
• واقع در خیابان اصلی کوچوکچکمجه

املاک تجاری با درآمد اجاره ای ضمانت شده در خیابان اصلی کوچوکچکمجه

املاک تجاری فروشی استانبول واقع شده در خیابان اصلی کوچوکچکمجه، بخشی از یک پروژه املاک و مستغلات لوکس هستند. کوچوکچکمجه یک مکان استراتژیک شهر است که محبوب بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی است. این منطقه میزبان بسیاری از امکانات اجتماعی و بومی مانند دانشگاه ها، مراکز خرید، بیمارستان ها، دریاچه ها، مکان های تاریخی و مناطق تفریحی است.

به لطف موقعیت خود در خیابان اصلی کوچوکچکمجه، این املاک تجاری با درآمد اجاره ای از سود مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردارند. این املاک تجاری فروشی در استانبول 38 کیلومتر تا فرودگاه استانبول، 23 کیلومتر تا میدان تقسیم، 8 کیلومتر تا مرکز تجارت ایستوچ، 5 کیلومتر تا جنگل فلوریا آتاتورک، 7 کیلومتر تا مرکز نمایشگاهی سی ان آر، 2 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 3 کیلومتر تا ایستگاه قطار هالکالی و بازار استانبول، 4 کیلومتر با دریاچه ی مشهور کوچوکچکمجه، 1.5 کیلومتر تا دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول، 21 کیلومتر با مسجد سلطان احمد و منطقه تاریخی شاخ طلایی و چند گام با تمام امکانات عمومی حمل و نقل فاصله دارند.

این املاک تجاری در مجتمعی مسکونی لوکس با مساحت 23.300 متر مربع واقع شده اند. این مجموعه شامل 4 بلوک و مجموعا 519 آپارتمان و 12 واحد تجاری می باشد. امکانات بسیاری مانند باغی طراحی شده، استخر سرپوشیده و روباز، استخر شنا، زمین بازی کودکان، پارکینگ داخلی و خارج از منزل، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، مسیرهای دویدن و پیاده روی، سالن تناسب اندام، زمین فوتبال، زمین تنیس، خیابان خرید، رستوران ها، کافه ها، مخزن آب، هیدروفور، ژنراتور، آسانسور، سیستم دوربینهای 24/7 و نگهبانی در این پروژه وجود دارند.

5 ملک تجاری برای فروش در این مجموعه از 229 متر مربع تا 563 متر مربع وجود دارد. این املاک با طبقه همکف و زیرزمین شامل فروشگاه، انباری و تراس هستند. (یکی از آنها دارای فروشگاه اضافی در طبقه مزنین به جای تراس می باشد.)

این املاک تجاری آماده تحویل مستاجر دارند. درآمد اجاره ماهیانه این فروشگاه ها حداقل 9 هزار لیر+مالیات بر ارزش افزوده می باشد

ویژگی های عمومی املاک تجاری با مستاجر در استانبول

تجاری / استانبول / کوچکچکمجه

در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 277.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فرصت سرمایه گذاری بر روی فروشگاه های خیابان آوجیلار استانبولفرصت سرمایه گذاری بر روی فروشگاه های خیابان آوجیلار استانبول256.600 €آواجیکر / استانبولاملاک تجاری استانبول در 3 کیلومتری فرودگاه آتاتورکاملاک تجاری استانبول در 3 کیلومتری فرودگاه آتاتورک228.800 €باکیرکوی / استانبولاملاک و مستغلات تجاری آماده تحویل در استانبول املاک و مستغلات تجاری آماده تحویل در استانبول 315.700 €اسنیورت / استانبولاملاک تجاری در فاصله پیاده روی تا تاکسیم در استانبولاملاک تجاری در فاصله پیاده روی تا تاکسیم در استانبول338.100 €بی اوغلو / استانبول