تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول

آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-6آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-7آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-8آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-9آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-10آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول, پلان ملک-11
قیمت از 97.200 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باجیلر
 • 77 m² - 195 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2, 3
 • 12/2019
 • 27
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 34 km
شماره ملک IST-425

3 دلیل اصلی برای خرید

• کنار جاده باسن اکسپرس
• نزدیک به فرودگاه
• طراحی لوکس

آپارتمان های لوکس با نمای استانبول در باغچیلار، استانبول

این آپارتمان ها در مرکز جدید استانبول، باغچیلار واقع شده اند. این منطقه دسترسی آسان به همه امکانات رفاهی و همچنین امکانات حمل و نقل را فراهم می کند. پروژه های لوکس زیادی، مراکز خرید و مدارس زیادی در منطقه وجود دارد.

آپارتمان های فروشی در استانبول 10 کیلومتر با دریا، 11 کیلومتر تا تاکسیم و 34 کیلومتر تا فرودگاه استانبول فاصله دارند. این آپارتمان ها نیز با امکانات حمل و نقل مانند مترو و اتوبوس فاصله چند قدمی دارند.

مدارس منطقه: کالج آرل، کالج فاتیح، کالج اقیانوس، کالج حالکلی دوگا، کالج بیلیم، دانشگاه مدیپول، دانشگاه فنی یلدز محوطه دانشگاه داوودپاشا و دانشگاه کمربورگاز.

بیمارستان های این منطقه: مرکز پزشکی خصوصی کاش، بیمارستان دانشگاه پزشکی مدیپول، بیمارستان پزشکی، بیمارستان خصوصی تم، مرکز جراحی عرف، بیمارستان آموزشی و تحقیقات فیزیوتراپی استانبول، مرکز پزشکی یونس امره و بیمارستان دندانپزشکی هوسپیدنت باغچیلر.

مراکز خرید در این منطقه: 212 استانبول پاور اوتلیت، مرکز خرید ایلامور، مال آف استانبول، مرکز تجارت استوچ، ارینا پارک، مرکز خرید گونشلی پارک، دپوزیته اوتلیت، سایت تجاری باغجیلر-گون گورین مرکز خرید مترو.

این مجتمع متشکل از یک بلوک 27 طبقه و 211 آپارتمان در زمینی به مساحت 10.000 متر مربع واقع شده است. این مجتمع دارای تسهیلاتی مانند پارکینگ سرپوشیده اتومبیل، 21 مغازه تجاری، مرکز تناسب اندام کاملاً مجهز، آسانسور، باغ با طراحی زیبا، مناطق اجتماعی، محل نشستن و استخر می باشد.

3 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 77-99 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، 1 و یا 2 بالکن. (برخی از آپارتمان های 1 خوابه نیز حمام اختصاصی دارند.)

آپارتمان های 2 خوابه 122-174 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی،1، 2 و یا 3 بالکن.

آپارتمانهای 3 خوابه 174-195 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، 1، 2 یا 3 بالکن.

همه آپارتمان ها به مواد لوکس، لوازم آشپزخانه، دوش، رختکن، سیستم گاز طبیعی و کفپوش لمینیت مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول

آپارتمان / استانبول / باجیلر

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)باغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 97.200 €2+1 آپارتمان 154.400 €3+1 آپارتمان 245.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیرهآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره96.700 €2+1, 3+1, 3+1 dpمالتپه / استانبولآپارتمانهای لوکس باشاک شهیر نزدیک به کانال استانبولآپارتمانهای لوکس باشاک شهیر نزدیک به کانال استانبول94.400 €2+1, 3+1باشاک شهیر / استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبول100.300 €1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبولآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول101.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1مالتپه / استانبول