تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا

آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیاآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, پلان ملک-1آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, پلان ملک-2آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, پلان ملک-3آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا, پلان ملک-4
قیمت از 75.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 110 m² - 280 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1 dp
 • 2, 3, 4
 • 1, 3
 • 3
 • آماده تحویل
 • 25 km
 • 1.2 km
 • 80 km
شماره ملک BRS-057

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله پیاده روی تا مرکز مودانیا و اسکله کشتی
• مناظر دریا و جنگل
• گزینه زندگی در یک پروژه بوتیک آرام و مسالمت آمیز

آپارتمان های صلح آمیز در نزدیکی اسکله کشتی و امکانات رفاهی روزانه در مودانیا، بورسا

این آپارتمان ها در مودانیا، بورسا واقع شده اند. این منطقه از زمان برگزاری پیمانی برای پایان دادن به جنگ و اساس جمهوری ترکیه با آتش بس مودانیا به عنوان "پایتخت صلح و برادری" شناخته می شود. ارنست همینگوی مدانیا را "شهری ساحلی که غربی ها برای درخواست صلح به آنجا آمده اند" توصیف کرده است. مرکز فرهنگی حسن بی، شهر باستانی میرلیا، مسجد فاتح و کلیساهای مانند کلیسای طاقدار، کلیسای فرشتهیان، کلیسای آیدینپینار، کلیسای درکوی نمایانگر ترکیب فرهنگی و مذهبی است که امروزه نیز همچنان پابرجاست.

آپارتمانهای فروشی بورسا در چند قدمی امکانات روزانه مانند مارکیت ها، بازار منطقه، مراکز خرید، داروخانه ها و غیره قرار دارند. این آپارتمانهای فروشی 1.2 کیلومتر تا دریای مرمره، 1.5 کیلومتر تا اسکله کشتی بی یو دی او، 3 کیلومتر تا ساحل مودانیا، 25 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا و 80 کیلومتر تا فرودگاه بوریسا ینیشهیر فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک و در مجموع 18 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع 3.000 متر مربع دارای امکانات رفاهی زیادی مانند استخر شنا، پارکینگ و باغ است.

انواع آپارتمان

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختکن، یک حمام، یک سرویس بهداشتی و یک بالکن هستند. (بعضی از آپارتمان ها دو بالکن و یک آشپزخانه اوپن دارند.)

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختکن، یک حمام، یک سرویس بهداشتی و 2 بالکن هستند.

آپارتمان دوبلکس 4 خوابه یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، و 2 بالکن و یک تراس هستند.

این آپارتمان ها دارای کفپوش سرامیک و لمینت، درب لاکی، گرمایش از کف با گاز طبیعی، بتن C30 و یک سیستم شناور روی آب به این معنی است که این آپارتماندر برابر زلزله مقاوم هستند و با بهترین مواد ممکن ساخته شده اند.

 

ویژگی های عمومی آپارتمانهای آماده تحویل با منظره دریا و جنگل در مودانیا، بورسا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگباغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 75.700 €3+1 آپارتمان 105.300 €4+1 آپارتمان 144.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.07.2021 18:04:01

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورساآپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورسا71.300 €3+1, 4+2 dpمودانیا / بورسااملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسااملاک و مستغلات سرمایه گذاری نزدیک به باغ های گیاه شناسی در بورسا69.800 €3+1, 4+1عثمانقاضی / بورساآپارتمان های جدید با کار با کیفیت عالی در بورساآپارتمان های جدید با کار با کیفیت عالی در بورسا79.800 €3+1نیلوفر / بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورسا82.400 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورسا