تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول

خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکویخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, استانبول / ذکریاکوی - videoخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, تصاویر داخلی-1خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, تصاویر داخلی-2خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, تصاویر داخلی-3خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, تصاویر داخلی-4خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, پلان ملک-1خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, پلان ملک-2خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول, پلان ملک-3
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • استانبول / ذکریاکوی
  • 389 m²
  • 5+2
  • 6
  • 3
  • 2015
  • فروخته شد
  • 8 km
  • 30 km
شماره ملک IST-227

خانه های بزرگ مناسب برای یک زندگی خانوادگی آسوده در زکریا کوی

این خانه های فروشی در استانبول در منطقه زکریا کوی ناحیه ولسوالی سارییر واقع شده اند. زکریا کوی منطقه ای معروف است که ارایه دهنده یک زندگی روستایی آرام در مرکز استانبول است. با وجود ساخت و سازهای فراوان خانه های مدرن، این منطقه به یک ناحیه در حال رشد در بازار املاک و مستغلات تبدیل شده است. زکریا کوی یکی از محبوبترین نواحی برای یک زندگی آرام و به دور از هیاهوی شهری است. همچنین، برای گذراندن زمانی خوب با اعضای خانواده دسترسی از این منطقه به ساحل کیلیوس بسیار آسان است.

این خانه های آماده تحویل در سارییر بسیار نزدیک به امکانات رفاهی مانند مغازه ها، بیمارستان ها، بانک ها، پارک ها، مدارس و سایر امکانات مورد نیاز شما هستند. این خانه ها 7 دقیقه با سارییر، 11 دقیقه با ساحل کیلیوس، 12 دقیقه تا بیمارستان آجی بادام، 14 دقیقه با مرکز خرید ایشتینیه پارک، 13 دقیقه تا مسلک، 15 دقیقه. با لونت، 18 دقیقه تا پل سلطان محمد فاتح، 20 دقیقه با پل بسفر و 27 دقیقه تا فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارند.

بیمارستانهای منطقه: مرکز پزشکی زکریا کوی آجی بادام، بیمارستان مسلک آجی بادام، مرکز پزشکی کورت کوی، ویلا مدیکای زکریا کوی و مرکز بهداشت دانشگاه کوچ.

مدارس این ناحیه: مدرسه انگلیسی بین المللی، مرکز خصوصی توانبخشی و آموزشی گولنیوزلر، پیش دبستانی بازی برای یادگیری، مدارس خصوصی ایلگی و کالج دوگا سارییر.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید مرمره پارک و مرکز خرید ایشتینیه پارک.

این مجموعه خانوادگی دارای 5.000 متر مربع مساحت و در مجموع 10 خانه بزرگ است. به لطف ساختار شیب دار و لی اوت فوق العاده دقیق، هیچ خانه ای دید منزل دیگری را نمی پوشاند. این خانه ها با بسیاری از امکانات خصوصی مانند پارکینگ داخلی، ژنراتور، باغ و پارک، ورودی امن، استخر شنا، استخر کودک، تراس برای آفتاب گرفتن، مخزن آب، سیستم دوربین های امنیتی و نگهبانی 24 ساعته تجهیز شده اند.

تنها یک نوع خانه در این مجموعه وجود دارد

خانه 5+2 با متراژ389 متر مربع.

در طبقه همکف ؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، ، حمام، اتاق رختشویی، اتاق خدمتکار و تراس وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، 3 حمام و یک اتاق رختکن وجود دارد.

در طبقه بالا؛ 2 اتاق خواب، 2 حمام ، 2 اتاق رختکن و 2 تراس وجود دارد.

این خانه  در زکریا کوی با باغ خصوصی دارای امکانات ممتازی مانند تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، گاز طبیعی، پارکینگ داخلی هر خانه با حداکثر 2 اتومبیل سیستم مخابره ویدیویی داخل ساختمان، مسیر اختصاصی برای هر خانه، انباری، آنتن ماهواره ای، درب فولادی، سنسورهای دود و آتش، کرکره های اتوماتیک، زیرساخت اینترنت و تجهیرات آشپزخانه ای میباشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول

در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحلویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل159.000 €3+1 dpچاتالجا / استانبولاملاک فرست کلاس استانبول با رانندگی کوتاه تا فرودگاهاملاک فرست کلاس استانبول با رانندگی کوتاه تا فرودگاه276.900 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2, 6+2سارییر / استانبولویلاهای بزرگ با منظره دریا در استانبول بیلیکدوزوویلاهای بزرگ با منظره دریا در استانبول بیلیکدوزو343.300 €4+1بیلیکدوزو / استانبولویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصیویلاهای اطمینان بخش مجزا در استانبول با استخر اختصاصی495.900 €4+1, 6+1, 6+2بیوکچکمجه / استانبول