تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول

آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجهآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-1آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-2آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-3آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-4آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-5آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-6آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-7آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-8آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-9آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-10آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-11آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-12آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-13آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-14آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول, پلان ملک-15
قیمت از 147.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کوچکچکمجه
 • 93 m² - 243 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 3+1, 4+1, 5+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 2016
 • آماده تحویل
 • 7 km
شماره ملک IST-182

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید زیبای دریاچه
• چند دقیقه پیاده روی تا مرمره و 5 دقیقه فاصله تا بزرگراه ای-5
• فضا سازی 21.000 متر مربع

آپارتمانهای استانبول در کوچوکجکمجه در چند قدمی مرکز حمل و نقل

آپارتمانهای استانبول ترکیه که در منطقه کوچوکجکمجه واقع شده اند. این منطقه بین دو بزرگراه عمده استانبول و نزدیک به فرودگاه قرار دارد. کوچوکجکمجه دسترسی آسان به مرکز شهر از طریق بزرگراه های تی ای ام و ای-5 را امکانپذیر می کند. با ساخت خط جدید مترو و خط مارمارای- گبزه، دسترسی به توزلا 94 دقیقه، تقسیم 35 دقیقه و آکسارای 29 دقیقه، سیرکچی 35 دقیقه و45 دقیقه اوسکودار طول خواهد کشید. این منطقه یک نقطه مناسب برای سرمایه گذاران و گردشگران با پروژه های نامدار، مراکز سرگرمی و مراکز فرهنگی است. بسیاری از امکانات محلی و اجتماعی مانند مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها، مراکز خرید، و بانک ها در این منطقه واقع شده اند و یا به اینجا نزدیک هستند.

مراکز فرهنگی این منطقه: مرکز فرهنگ و هنر جنت، مرکز هنر و فرهنگ هالکالی، مرکز صفاکوی، مرکز هنر و موزه خودرو کلاسیک محمد آرسای.

مدارس این ناحیه: پردیس دانشگاهی آوجیلار استانبول، کالج دوگای فلوریا، کالج فرهنگی آمریکایی فلوریا و دبیرستان خصوصی هواپیمایی گوکجت.

مناطق خرید این منطقه: آوجیلار توریوم، ای وی ام ایهلامور، آرنا پارک ، ای وی ام اوتلت دپوزیت، فلین، ای وی ام کورو فلوریا و آرمونی پارک.

این پروژه از امکانات محلی و اجتماعی و مرکز حمل و نقل چند گامی بیشتر فاصله ندارد. این آپارتمانهای آماده تحویل فروشی در استانبول، 300 متر با ایستگاه مارماری، 2 کیلومتر با مترو باس، 400 متر با دریاچه کوچوکجکمجه، 10 دقیقه با بزرگراه تی ای ام، 5 دقیقه با ای وی ام کورو فلوریا و بیمارستان آجی بادام،2 کیلومتر با بزرگراه ای-5،5 کیلومتر با بزرگراه ای-6، بیمارستان کانونی سلطان سلیمان و دریای مرمره و آکواریوم، 7 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک، 8 کیلومتر با مرکز نمایشگاهی و مرکز تجارت جهانی استانبول، 9 کیلومتر با بازار استانبول، 23 کیلومتر تا برج گالاتا، 25 کیلومتر تا میدان تقسیم و 29 کیلومتر تا پل بسفر فاصله دارد.

هر چند این پروژه در مرکز واقع شده است اما توسط دریاچه و درختان کاج احاطه شده است. این پروژه در کنار دریاچه دارای 30.328 متر مربع مساحت، 21.000 متر مربع باغ و 103.000 متر مربع زیربنا است. 10 بلوک و در مجموع از 408 آپارتمان و 25 مغازه در اینجا وجود دارد.

همه این آپارتمانهای فروشی در کنار طبیعت دارای امکانات بسیاری مانند یک باغ بزرگ طراحی شده، مسیرهای پیاده روی و دو، پارکینگ سرپوشیده و روباز، کافه تریا، بازار، رستوران، کافه، واحد تجاری، استخر شنای سرپوشیده و رو باز، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، اتاق ماساژ، محل های استراحت، مرکز تناسب اندام، مرکز اس پ آ، زمین تنیس، زمین بسکتبال، زمین والیبال، بیلیارد و تنیس روی میز، زمین بازی کودکان، مهد کودک، ژنراتور، مخزن آب، تقویت کننده آب، رعد و برق گیر، سرایداری، آسانسور، خدمات فنی، سنسورهای آتش و دود، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 هستند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک تراس هستند.

آپارتمان های 2 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن است. (برخی از آپارتمان ها دارای تراس هستند).

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، اتاق رختشویی، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و بالکن. (برخی از آپارتمان ها دارای تراس هستند).

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، اتاق رختشویی، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و بالکن. (برخی از آپارتمان ها دارای تراس هستند).

آپارتمان های 4 خوابه یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، اتاق رختشویی، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و 2 بالکن است.

آپارتمان های دوبلکس 5 اتاق خوابه.

همه آپارتمان ها دارای بسیاری از امکانات داخلی مانند سیستم خانه های هوشمند، تجهیزات آشپزخانه، درب فولادی، رختکن، گاز طبیعی، آب گرم مرکزی، سیستم گرمایش از کف، آیفون تصویری، آنتن ماهواره، تلویزیون کابلی و زیرساخت های فیبر نوری مرکزی می باشند.

لطفا برای از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول

آپارتمان / استانبول / کوچکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 147.000 €2+1 آپارتمان 276.700 €3+1 آپارتمان 285.600 €4+1 آپارتمان 464.700 €5+1 آپارتمان 542.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مرکزی در استانبول در نزدیکی همه امکاناتآپارتمان های مرکزی در استانبول در نزدیکی همه امکانات145.100 €2+1, 3+1, 4+1بیلیکدوزو / استانبولآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبولآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول144.800 €1+1, 2+1, 3+1باجیلر / استانبولآپارتمان های جادار با بالکن های باغ در عمرانیه، استانبولآپارتمان های جادار با بالکن های باغ در عمرانیه، استانبول148.200 €2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dp عمرانیه / استانبولآپارتمان های عالی برای فروش در استانبولآپارتمان های عالی برای فروش در استانبول149.100 €2+1, 3+1باغچه اولری / استانبول