تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک

خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکزخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, بلک / مرکز - videoخانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-1خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-2خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-3خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-4خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-5خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-6خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-7خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-8خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-9خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-10خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-11خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-12خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-13خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-14خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-15خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-16خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-17خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-18خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-19خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-20خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-21خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک, تصاویر داخلی-22
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بلک / مرکز
 • 240 m²
 • 5+1
 • 3
 • 1
 • 3
 • فروخته شد
 • 4 km
 • 30 km
 • 700 mt
شماره ملک BLK-081

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به باشگاه های گلف و امکانات اجتماعی
• بازسازی شده و مبله
• مناسب برای زندگی دایمی و تعطیلاتی

خانه های 1+5 مقرون به صرفه با جکوزی و مبلمان مدرن در مرکز بلک

این خانه های تریپلکس در بلک واقع شده اند. این منطقه بدلیل کلوپ های گلف، امکانات اجتماعی و آب و هوای عالی خود مشهور است. شما می توانید از فعالیت های ورزشی و فضاهای آرام و استاندارد یک زندگی تعطبلاتی استفاده کنید. به دلیل موقعیت شگفت انگیز، بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران این منطقه را برگزیده اند. اگر می خواهید در بلک ویلا بخرید، این منطقه امکانات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند.

این خانه های فروشی بلک، 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 4 کیلومتر تا مرکز بلک و ساحل فاصله دارند. این خانه ها توسط امکانات اجتماعی مانند بازار، جاده اصلی، مناطق گلف و سایر امکانات احاطه شده اند.

این مجتمع مسکونی از پارکینگ اتومبیل در فضای باز، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و باغ با طراحی زیبا برخورداراست. این ویلا 470 متر مربع مساحت دارد.

تنها یک خانه در این مجموعه وجود دارد

خانه 5 خوابه 240 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، 2 حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی، اتاق رختکن و بالکن.

این خانه مستقل به ویژگی های غنی فراوانی مانند مبلمان، آبگرمکن، سیستم امنیتی، کالاهای سفید، 3 تهویه مطبوع، محوطه باربیکیو، جکوزی، کابین دوش، وسایل آشپزخانه، آیفون تصویری، اتاق رختکن و تلویزیون ماهواره ای مجهز است. این خانه دارای یک باغ خصوصی با زمین بازی کودکان و پارکینگ می باشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه های دوست داشتنی آماده تحویل با باغ خصوصی در بلک

در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه 3+1 دوقلو با موقعیتی مرکزی در بلک، کادریهخانه 3+1 دوقلو با موقعیتی مرکزی در بلک، کادریه50.000 €3+1قدریه / بلکجارییتا ویلاجارییتا ویلا59.500 €2+1مرکز / بلکویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلکویلای کاملا بازسازی شده نیمه مستقل در کادریه بلک65.000 €3+1قدریه / بلکخانه های کاملا مبله با مفهوم هتل در مانوگات در آنتالیاخانه های کاملا مبله با مفهوم هتل در مانوگات در آنتالیا78.500 €2+1مرکز / بلک