تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول

دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, استانبول / ایوبدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, استانبول / ایوب - videoدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, استانبول / ایوب - videoدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, استانبول / ایوب - videoدفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-1دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-2دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-3دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-4دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-5دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر داخلی-6دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-1دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-2دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-3دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-4دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-5دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول, پلان ملک-6
قیمت از 245.600 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / ایوب
  • 74 m² - 210 m²
  • 06/2018
  • 6
  • آماده تحویل
  • 8 km
  • 37 km
شماره ملک IST-534

3 دلیل اصلی برای خرید

• سند ملک آماده
• در یک مرکز خرید پر از امکانات رفاهی اجتماعی
• در فاصله پیاده روی تا مترو

دفاتر با سند ملک آماده با بزرگترین مرکز خرید در ایوپ

این دفاتر در یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین مناطق استانبول در ایوپ سلطان واقع شده اند. این دفاتر از تمام امکانات رفاهی و اجتماعی روزانه مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها، دستگاه های خودپرداز، ایستگاه های حمل و نقل عمومی، مسیرهای پیاده روی، پارک ها، کافه ها و رستوران ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این دفاتر جادار 300 متر به نزدیکترین ایستگاه های مترو، 450 متر به نزدیکترین پارک، 500 متر تا جاده ارتباطی بزرگراه، 4 کیلومتر تا دانشگاه فنی یلدوز، 7 کیلومتر تا امینونو، مسجد تاریخی سلیمانیه، بازار مصر و بازار سرپوشیده، 8 کیلومتر تا مسجد سلطان احمد، و پل گالاتا، 14 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای و 37 کیلومتر فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

این بلوک دفاتر 40،000 متر مربع امساحت دارد و از 195 دفتر تشکیل شده است. این بلوک اداری دارای یک پارکینگ روباز و سرپوشیده، لابی، محوطه پذیرایی، مرکز خرید، سینما، کافه و رستوران ها، باغ های کف اتاق جلسات، مرکز چاپ، اتاق سرگرمی و بازی، اتاق تحویل بار، اتاق مطالعه، مرکز تناسب اندام، تراس های اجتماعی، خدمات فنی، دربان و خدمات خدمتگار،4سیستم های امنیتی و امنیت 24 می باشد.

مساحت این دفاتر از 74 متر مربع تا 210 متر مربع است.

این دفاتر جادار بصورت پوسته و هسته ای تحویل داده می شوند. اگر می خواهید یک دفتر در استانبول، ترکیه بخرید، این دفاتر فرصت مناسب برای شما هستند!

ویژگی های عمومی دفاتر آماده تحویل احاطه شده توسط تمام امکانات رفاهی در استانبول

آپارتمان / استانبول / ایوب

آسانسورپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیبالکن
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 245.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 31.07.2021 11:16:54

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبولآپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبول245.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, Loft Villaزیتونبرونو / استانبولآپارتمان دوبلکس در در مکان تاریخی اوسکودار، استانبولآپارتمان دوبلکس در در مکان تاریخی اوسکودار، استانبول239.600 €3+2 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمان های منحصر به فرد در مجتمع تاریخی بازسازی شده در استانبولآپارتمان های منحصر به فرد در مجتمع تاریخی بازسازی شده در استانبول249.300 €1+1, 2+1, 3+1بی اوغلو / استانبولآپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونوآپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونو254.400 €2+1زیتونبرونو / استانبول