تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا

خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیاخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, بورسا / مودانیا - videoخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-1خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-2خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-3خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-4خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-5خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-6خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-7خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-8خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-9خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-10خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-11خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-12خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-13خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-14خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-15خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-16خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-17خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-18خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-19خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-20خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-21خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا, تصاویر داخلی-22
قیمت 445.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 500 m²
 • 4+2 trp
 • 4
 • 2007
 • 3
 • آماده تحویل
 • 14 km
 • 11 km
 • 67 km
شماره ملک BRS-032

3 دلیل اصلی برای خرید

• خانه های خصوصی در یک مجتمع لوکس
• استخر خصوصی
• آماده تحویل، به صورت اختیاری با مبلمان قابل خریداری است

خانه های 4+2 با استخر خصوصی احاطه شده با طبیعت در بورسا، مودانیا

خانه های خصوصی آماده در محله بادملی در بورسا، مودانیا واقع شده اند. این منطقه به خریداران یک زندگی آرام و دسترسی به امکانات اجتماعی، محلی و روزانه در کنار هم را اریه می دهد. منطقه باداملی به لطف پروژه های ویلایی لوکس یکی از مناطق مورد توجه می باشد.

این خانه های شخصی برای فروش در بورسا 850 متر تا بیمارستان شهر بورسا، 11 کیلومتر تا ایستگاه کشتی گوزلیلالی IDO و دریا، 13.5 کیلومتر تا ایستگاه کشتی مودانیا بودو، 14 کیلومتر تا مرکز بورسا، 15.5 کیلومتر تا دانشگاه اولودا، 44.5 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداچ، 67 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینی شهیر می باشد.

هر خانه در این مجتمع دارای 550 متر مربع باغ و طراحی زیبا، استخر خصوصی و اتاق نشیمن است.

اینجا یک خانه در دسترس برای فروش است

خانه 4+2 تریپلکس 500 متر مربعی.

این خانه لوکس با تجهیزات باکیفیت از قبیل وان حمام، حمام اختصاصی، دوش، وسایل آشپزخانه، کفپوش روکش، پنجره های پی وی سی، رختکن لوکس، بالکن و نیمکت آمریکایی طراحی شده است. علاوه بر این، این خانه لوکس را می توان با مبلمان خریداری کرد.

ویژگی های عمومی خانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا

ویلا / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهباغمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 445.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورساویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا436.300 €4+1مودانیا / بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورسا293.400 €4+1, 5+1مودانیا / بورسا