تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا

ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-17ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-18ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-19ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-20ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-21ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 125.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 180 m²
 • 4+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2009
 • 4
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 700 mt
 • 24 km
شماره ملک AYT-982

3 دلیل اصلی  برای خرید

• در فاصله پیاده روی از دریا
• فضا های مسکونی جادار و خوب نگهداری شده
• نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی

املاک جادار در مکانی مطلوب آنتالیا

این ملک فروشی در کنییالتی، یکی از مناطق مطلوب آنتالیا واقع شده است. نزدیکی کنییالتی به ساحل، پارک هایی درهم تنبیده شده با طبیعت توجه ها را به خود جلب می کند و یک زندگی با کیفیت را با پروژه های لوکس املاک و مستغلات نزدیک به همه امکانات رفاهی  ارائه می دهد.

ملک آماده تحویل تنها چند گام از ساحل، مارکیت ها، بازارهای عمومی، رستوران ها، کافه ها، داروخانه ها، مدارس، مراکز تناسب اندام، مغازه ها و غیره قرار دارد. این ملک 700 متر تا ساحل، 3 کیلومتر تا مترو گروس مارکت، 9 کیلومتر از مرکز شهر و 24 کیلومتر از فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از 2 بلوک با 4 طبقه است. این مجتمع دارای محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، سرایداری، فضای نشیمن، استخر، استخر کودکان، آسانسور، باغ خوب طراحی شده و درب ورودی با رمز عبور است.

در اینجا تنها 1 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان دوبلکس 4+1، 180 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک بالکن و تراس.

این ملک فروشی در کنییالتی دارای تهویه مطبوع برای هر اتاق، سیستم اینترنت، دوش، وسایل آشپزخانه، کرکره، سیستم ماهواره ای تلویزیون، زیرساخت های گاز طبیعی، آی فون تصویری، کفپوش لامینیت، درب فولادی، پی وی سی دو جداره و نورافکن می باشد.

ویژگی های عمومی ملک آماده تحویل نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 125.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جادار در موقیعت مکانی عالی در موراتپاشا، آنتالیاآپارتمان های جادار در موقیعت مکانی عالی در موراتپاشا، آنتالیا123.100 €6+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا120.200 €3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیاآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا126.300 €5+2کپز / آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیا127.900 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا