تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا

املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا, تصاویر داخلی-12
قیمت از 144.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 259 m² - 259 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 4
 • 2019
 • 3
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 850 mt
 • 24 km
شماره ملک BRS-007

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکانی آرام با طبعیتی درهم تنیده
• منظره دیدنی دریا
• آماده تحویل

املاک و مستغلات مرکزی با معماری افقی در مادانیا، هالیتاپاشا

املاک و مستغلات با دید دریا در هالیتاپاشا، بهرتین منطقه با ارزش سرمایه گذاری در مادانیا واقع شده است. مادانیا که منطقه ای ساحلی در بورسا است، با خانه های تاریخی، مراکز خرید، بیمارستان ها و مدارس با کیفیت یکی از مکان های مورد علاقه میباشد. همچنین، این منطقه با وجود ترمینال کشتی که سفرهای بین استانبول و بورسا را در برنامه خود دارد، بسیار مورد توجه میباشد. به راحتی می توانید به لطف سفرهای منظم اتوبوس های دریایی هر روز به استانبول سفر کنید. این منطقه مورد علاقه خریداران املاک و مستغلات منطقه میباشد. قیمت ملک بسیار ارزان تر از استانبول است.

این املاک و مستغلات با معماری افقی به دلیل موقعیت مرکزی آن در مادانیا، به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی بسیار نزدیک است. این املاک فروشی در بورسا تا ساحل مودانیا 2 دقیقه، تا ایستگاه کشتی بی او بی او(اتوبوس دریای بورسا)، 6 دقیقه تا ایستگاه کشتی او دی او(اتوبوس دریایی استانبول)، 12 دقیقه تا کوروپارک، 15 دقیقه با تیریلی، 25 دقیقه با هتل فاصله دارد. 25 دقیقه تا فرودگاه بین المللی یونسلی بورسا با ماشین 45 دقیقه با مرکز اسکی اولودواگ فاصله میباشد.

این پروژه مسکونی کم ارتفاع از 6 بلوک و 36 آپارتمان در زمینی به مساحت 5.300 متر مربع بنا شده است. این املاک و مستغلات در بورسا برای فروش با عنوان بزرگترین پروژه بوتیک مادانیا دارای استخر روباز، استخر کودکان و زمین های بازی، تراس آفتاب گرفتن، سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی، مسیرهای پیاده روی، باغ زیبا و طراحی شده، مناطق ورزشی، آسانسور، ژنراتور و پارکینگ روباز میباشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان 2 خوابه 136-144 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، انباری، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن میباشد. (این آپارتمانهای 2 خوابه در طبقه همکف به جای 2 بالکن دارای یک بالکن و ایوان میباشد.)

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه 259 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، 3 بالکن و تراس میباشد.

این آپارتمان های مرکزی واقع در بورسا، مادانیا دارای فضای زندگی راحت و بزرگ هستند. این آپارتمان ها دارای وسایل آشپزخانه، سیستم گرمایشی مرکزی، درب فلزی، کابین دوش، رختکن، آیفون تصویری، گاز طبیعی، هسته شوفاژ در هر اتاق و آنتن ماهواره هستند.

لطفا برای در دسترسی از شرایط پرداخت جزییات این پروژه با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 144.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا129.100 €4+2 dpمودانیا / بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا119.600 €2+1عثمانقاضی / بورساآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر144.000 €5+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورسا154.000 €5+1 dpمودانیا / بورسا