تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه

لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, استامبول / بیوکچکمجهلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, استامبول / بیوکچکمجه - videoلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, استامبول / بیوکچکمجه - videoلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, استامبول / بیوکچکمجه - videoلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, استامبول / بیوکچکمجه - videoلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-1لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-2لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-3لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-4لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-5لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-6لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-7لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, تصاویر داخلی-8لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-1لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-2لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-3لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-4لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-5لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-6لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-7لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-8لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-9لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه, پلان ملک-10
قیمت 1.268.000 €
  • اطلاعات عمومی
  • استامبول / بیوکچکمجه
  • 571 m² به 587 m²
  • 6+1
  • 3
  • 2, 3
  • 2015
  • 3
  • در حال ساخت
شماره ملک IST-091

لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه/ استانبول

لیک ساید ویلا در کنار دریاچه بویوکچکمجه واقع شده است. دریاچه بویوکچکمجه یکی از دو دریاچه طبیعی در استانبول با مساحت 14 کیلو متر مربع است. این دریاچه از دریای مرمره توسط یک منطقه کم عمق جدا میشود. اماکن باستانی بسیاری در اطراف دریاچه یافت شده است. امکانات توریستی و سالن های غذاخوری در اطراف دریاچه وجود دارند.

در ویلاها، شما می توانید استخر، باغ و دریاچه را با هم تماشا کنید. همه اتاق های ویلاها دارای دید به دریاچه هستند. علاوه بر این، در مقابل ویلاها بالکن بزرگی وجود دارد. آنها بهترین زاویه را برای دیدن غروب خورشید دارند.

مشخصات فنی و داخلی ویلاها

لیک ساید ویلا در زمینی به مساحت 92.470 مترمربع واقع شده است. 38 ویلا با720 مترمربع باغ در این مجموعه وجود دارد. همه ویلاها بر اساس سازگاری با محیط زیست و سیستم های هوشمند برای صرفه جویی در انرژی طراحی شده اند.

در لیک ساید ویلا، سیستم های اتوماسیون هوشمند در سیستمهای الکتریکی و مکانیکی مورد استفاده قرار گرفته اند. شما می توانید کلیه تجهیزات را از طریق کامپیوتر و یا تلفن کنترل کنید. منو برنامه می تواند طوری برنامه ریزی شود که تمامی کلید پریزها در خانه با یک دکمه قابل کنترل باشد.

به عنوان مثال زمانی که شما وارد سالن میشوید و با فشار یک دکمه منوی مهمان ، پرده سالن باز خواهد شد، تمام چراغها روشن می شوند، چراغ استخر و باغ روشن می شود، موسیقی آغاز شده و دمای اتاق تنظیم خواهد شد.

لیک ساید ویلا به لطف توربین بادی و سلولهای خورشیدی برق مورد نیاز خود را تولید میکند. این سیستم باعث 15-30درصد صرفه جویی انرژی در هر سال میشود.

امکانات رفاهی و حمل و نقل

استخر شنا، سالن تناسب اندام و مرکز آبگرم، رستوران، سونا، حمام ترکی و حمام بخار از امکانات رفاهی موجود در این ویلاها هستند. 2 زمین تنیس، 1 زمین بسکتبال و1 زمین بازی وجود دارد.
MeV و دبیرستان آلمانی نزدیک به لیک ساید ویلا است، همچنین بسیاری از موسسات آموزشی مانند کولتر 2000، دانشگاه فاتح نزدیک به آن است.

این ویلاها در نزدیکی فرودگاه هزارفن هستند که شما می توانید فعالیت های مختلفی مانند آموزش پرواز و اجاره هواپیما و هلیکوپتر را در آن انجام دهید.

یک مینی بوس در این مجتمع برای حمل و نقل به مراکز مهم شهر و مترو وجود خواهد داشت.

فاصله تا برخی از مراکز

مسلک، لونت: 25 دقیقه
تقسیم: 30 دقیقه
فرودگاه آتاتورک: 20دقیقه
فرودگاه هزارفن: 5 دقیقه
بویوکچکمجه مارینا: 5 دقیقه
بزرگراه تی ای ام: 1 کیلومتر
بزرگراه ای-5: 5 کیلومتر

ویژگی های عمومی لیک ساید ویلا در بویوکچکمجه

ویلا / استامبول / بیوکچکمجه

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامقابل ساحلفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان لیک ساید ویلا در بویوکچکمجهلیک ساید ویلا در بویوکچکمجه
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مستقل استانبول خانه های مستقل استانبول 900.000 €4+1 dp, 5+1 dpبیوکچکمجه / استامبولخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبولخانه های آماده تحویل با باغ اختصاصی در استانبول786.000 €5+2ذکریاکوی / استامبولارومانادا هاوسارومانادا هاوس1.722.500 €6+1ذکریاکوی / استامبولعمارت تاریخی فروشی در بسفروسعمارت تاریخی فروشی در بسفروس23.585.000 €12+2سارییر / استامبول