تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور

آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاکآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, تصاویر داخلی-22آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور, پلان ملک-1
قیمت از 53.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یالینجاک
 • 125 m² - 130 m²
 • 3+1
 • 1
 • 2
 • 12/2017
 • 9
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 1.5 km
 • 3 km
شماره ملک TRB-030

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله پیاده روی تا بیمارستان شهر
• منظره دریا بدون وقفه
• دسترسی راحت

آپارتمان با دریا و طبیعت در ترابزون با آسانسور دوبل

این آپارتمان های بزرگ نزدیک به فرودگاه بین المللی در ترابزون واقع شده است. بسیاری از مناطق مرتفع سرسبز برای بازدید در ترابزون وجود دارند که از مناطق شناخته شده با طبیعتی زیبا هستند. این آپارتمانهای لوکس در ترابزون 6 کیلومتر تا بیمارستان، 3 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 1،5 کیلومتر تا دریا و 7 کیلومتر تا مرکز ترابزون فاصله میباشد. بسیاری از امکانات اجتماعی در یالیانجیک دراین منطقه توسعه یافته وجود دارند. با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به شهر در ترابزون، شما به راحتی می توانید به تمام نقاط مهم شهر در زمان کوتاه دسترسی پیدا کنید.
این آپارتمان با دید دریا در فاصله پیاده روی کوتاهی تا امکانات بسیاری مانند مراکز خرید، نانوایی، فروشگاه مواد غذایی، بازارهای محلی، مغازه ها، پارک ها، و ایستگاه های اتوبوس قرار گرفته است.

این آپارتمان با دید طبیعت و منظره دریا در ترابزون از 4 بلوک با 9 طبقه تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی لوکس دارای امکانات اجتماعی بسیاری مانند پارکینگ ماشین سرپوشیده برای 85 اتومبیل، پارکینگ خودرو روباز برای 35 اتومبیل، 335 متر مربع مجموعه ورزشی هوشمند (بسکتبال، تنیس، زمین فوتبال)، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، باغی طراحی شده، زمین بازی کودکان 70 متر مربع، ژنراتور، آسانسور دوبل، نمای خارجی روکش فلزی، سرایداری، نگهبانی و دوربین های امنیتی میباشند. شما می توانید به طور مستقیم از تمام طبقات توسط آسانسور به پارکینگ ماشین سرپوشیده دسترسی داشته باشید.

یک نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 125-130 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ رو به دریا و طبیعت، یک آشپزخانه بزرگ جداگانه، حمام، و 2 بالکن میباشد.

همه این آپارتمانهای لوکس دارای سیستم گرمایش از کف، سیستم هشدار دهنده آتش، عایق گرما و صدا، آنتن ماهواره، زیرساخت های گاز طبیعی و زیرساخت های تهویه مطبوع هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور

آپارتمان / ترابزون / یالینجاک

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 53.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با طراحی و معماری اصیل در ترابزونآپارتمان با طراحی و معماری اصیل در ترابزون52.400 €3+1 ,4+1, 4+2, 5+2آراکلی / ترابزوناملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیهاملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیه52.000 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزوناملاک در ترابزون با امکانات اجتماعی فراواناملاک در ترابزون با امکانات اجتماعی فراوان54.600 €3+1آکچابات / ترابزونآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعتآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت57.600 €3+1سووتلو / ترابزون