تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت

آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلوآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت, تصاویر داخلی-11
قیمت از 57.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / سووتلو
 • 193 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2017
 • 20
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 800 m
 • 13 km
شماره ملک TRB-060

آپارتمان بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت

این آپارتمان بزرگ در یکی از مناطق توسعه یافته در سوگوتلو در ترابزون واقع شده است. 2 کیلومتر تا خط ساحلی و یک طبیعت فوق العاده میباشد. این منطقه بسیار نزدیک به مرکز شهری و امکانات اجتماعی بسیاری در سراسر سوگوتلو میباشد که یکی از مناطق مورد توجه در ترابزون است. این آپارتمان مدرن با موقعیت آب و هوایی و محیط های شگفت انگیز با فضای سبز میباشد. این پروژه مسکونی لوکس تنها چند دقیقه دورتر از تمام امکانات اجتماعی مانند بازار عمومی، مدرسه، دانشگاه، بازار، کافه، اتوبوس و تاکسی است. این آپارتمان بزرگ 3 اتاق خوابه در ترابزون تنها 800 متر تا دریا، 5 کیلومتر تا مرکز شهر و 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله میباشد.

این پروژه لوکس، در زمینی به مساحت 11.000 متر مربع، از 2 بلوک با 20 طبقه تشکیل شده است. 144 آپارتمان در این پروژه و 4 آپارتمان در هر طبقه وجود دارد. هر آپارتمان دارای دید دریا و طبیعت به لطف پروژه های معماری خاص میباشد.

امکانات اجتماعی بسیاری مانند لابی، کافه تریا، مرکز تناسب اندام (برای مردان و برای زنان)، استخر نیمه المپیک (برای مختص مردان و زنان) یک استخر شنا برای بچه ها، سونا، استخرهای تزیینی، زمین بازی کودکان، مناطق تفریحی، زمین مینی بسکتبال و والیبال، پارکینگ سرپوشیده و روباز، زمین تنیس، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، آسانسور دوبل در هر ساختمان، دوربین های امنیتی 24/7 میباشد.

تنها یک نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه 193 متر مربع با اتاق نشیمن بزرگ، آشپزخانه مجزا، یک سرویس حمام، حمام در اتاق مستر، توالت و 2 بالکن است.

همه این آپارتمان ها در ترابزون دارای سیستم حرارت مرکزی، اینترنت وای فای و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت

آپارتمان / ترابزون / سووتلو

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 57.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک در ترابزون با امکانات اجتماعی فراواناملاک در ترابزون با امکانات اجتماعی فراوان54.700 €3+1آکچابات / ترابزونآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسورآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دو آسانسور53.400 €3+1یالینجاک / ترابزونآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزونآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون58.300 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزوناملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیکاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک58.600 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزون