تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا

1.04.2021

یونیوا یک پروژه مسکن دانشجویی است که توسط ارکانلی هلدینگ در ترکیه راه اندازی شده است و به عنوان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور نسل جدید برجسته است. هدف از این پروژه افزایش کیفیت زندگی دانش آموزان به استانداردهای جهانی در طول زندگی تحصیلی آنها و ارائه یک مدل سرمایه گذاری سودآور برای سرمایه گذاران است. سه موقیعت مکانی اول این پروژه در ترکیه در شهر های ساکاریا، کوجاایلی و دوزچه هستند.

نقطه شروع یونیوا مشکل اسکان ناشی از تأمین ناکافی با تعداد فزاینده دانشجویان بود. زمانیکه به داده های عددی نگاه کنیم، میانگین سالانه به طور متوسط ​​400.000 دانشجو به تعداد دانشجویان موجود افزوده می شود. در ترکیه تعداد تختخوابهای خوابگاهی که توسط دولت و بخشهای خصوصی تهیه می شود برای حدود یک میلیون برای چهار میلیون دانشجو است. با این وجود، تقریباً سه و نیم میلیون دانشجو در 206 دانشگاه در ترکیه با مشکلات اقامتی مواجه هستند. بنابراین، بیشتر این دانشجویان باید در شرایطی کمتر از انتظار خود زندگی کنند.

با توجه به مطالعات محلی، که برای تحلیل نیازهای خوابگاهی و انتظارات دانشجویان دانشگاه انجام شده است، دانشجویان در مورد ناکافی بودن حوزه های زندگی مورد نیاز برای پیشرفت تحصیلی و شخصی خود شکایت دارند. بنابراین، آنها توجه بیشتری به امکانات اجتماعی در ترجیح خوابگاه خود می کنند.

با پس انداز اندک، درآمد منظم و بازده بزرگ داشته باشید

با پس انداز اندک، درآمد منظم و بازده بزرگ داشته باشید

یونیوا در حال ایجاد مناطق زندگی در کنار دانشگاه ها در جا های که تعداد خوابگاه ها و شرایط فزیکی برای دانشجویان کافی نیست است. به این ترتیب، این پروژه یک مدل سرمایه گذاری پویا را با درآمد منظم و افزایش اجاره به سرمایه گذاران تبدیل پس انداز اندک را در مدت زمان کوتاه به بازده بالا تضمین میکند. اساسی ترین جدول ارائه شده توسط پروژه به سرمایه گذاران به شرح زیر است:

سود خود را با فرصت سرمایه گذاری ایمن دو برابر کنید

• حداقل 8 درصد تضمین اجاره به مدت 5 سال
• بازده سرمایه در حدود 8 سال
• تخمین زده شده است که تا زمان شروع به کار 65 درصد از ارزش افزایش یافته است
• مناسب برای اخذ تابعیت ترکیه

توجه: این پروژه برای گرفتن تابعیت مناسب است اما برای اجازه اقامت مناسب نیست. خریدار نمی تواند در واحد زندگی کند و باید آن را به دانشجو اجاره دهد.

رضا ارکانلی، رئیس هلدینگ ارکانلی، اظهار داشت که آنها اولین پروژه را در ساکاریا اجرا کردند که 160 میلیون لیرترکیه هزينه داشته و ساير پروژه ها در کوجاایلی و دوزجه 215 ميليون لیرترکیه ارزش دارند. وی ادامه داد: "اولین فروش در این پروژه در ساكاریا 125.000 لیرترکیه بود. هم اكنون به 330.000 لیرترکیه افزایش یافته است. در زمانی كه فروش در املاك و مستغلات متوقف شده است، نیاز به خانه های دانشجویی و محل اجرای پروژه ارزش را افزایش می دهد."

ارکانلی اظهار داشت که آنها چنین پروژه ای را با توجه به تعداد کم خوابگاه در ترکیه آغاز کرده اند و شرایط آنها آنطور که خانواده ها و دانشجویان ترجیح می دهند نیست. وی افزود که آنها در حال برنامه ریزی پروژه های یونیوا در استانبول و ازمیر نیز می باشند.

سود خود را با فرصت سرمایه گذاری ایمن دو برابر کنید

ارکانلی هلدینگ و شرکت سهامی املاک و مستغلا تکچه اورسیز، شرکت پیشرو در املاک و مستغلات، در بازاریابی و فروش پروژه با هم همکاری را آغاز کردند. بایرام تکچه، رئیس شرکت سهامی املاک و مستغلا تکچه اورسیز، اظهار داشت که این پروژه یک فرصت سرمایه گذاری ایمن و سودآور برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات است. این بخش در مقایسه با سرمایه گذاری های سنتی در املاک و مستغلات، با ارائه حداقل درآمد دو برابر اجاره مزیت قابل توجهی را فراهم می کند. این پروژه به خریداران با پس انداز اندک فرصت تبدیل شدن به یک سرمایه گذار را می دهد.

تمام نیازهای یک دانشجو در یک مکان

جزئیات پروژه به شرح زیر است:

• این پروژه به عنوان محوطه دانشگاهی طراحی شده است که تمام نیازهای یک دانشجو را در یک مکان برآورده می کند. خانه های دانشجویی یونیوا به صورت واحد های 1+1 مبله شده در نظر گرفته شده است که در آن سه دانش آموز می توانند به راحتی زندگی کنند.
• مناطق زندگی به آخرین فناوری مجهز شده اند. همچنین اتاق کنفرانس، محل فعالیت و کنسرت برای دانشجویان جهت پیگیری فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی در نظر گرفته شده است.
• برای کمک به دانشجویان در کار کارآمد، مناطق مطالعه ای وجود دارد که بطور خاص با توجه به گروه های دانشگاه در منطقه طراحی شده اند.
• محل اقامت کوتاه مدت خانواده ها نیز موجود است.
• برخی دیگر از مناطق اجتماعی و شخصی به شرح زیر است: سالن های ورزشی و استودیوهای ورزشی، کافه ها و رستوران ها، اسپا، استخر سرپوشیده، اتاق مطالعه و کامپیوتر، سالن های استراحت، اتاق های تلویزیون و بازی، کارائوکه، اتاق های کنفرانس، مراکز خرید، سوپرمارکت ها، فتوکپی مرکز، آرایشگاه، خشکشویی، اتاق لباسشویی و اتو، اتاق هنر و موسیقی، سیستم ذخیره سازی، بیمارستان پارکینگ های سرپوشیده هستند.

با سرمایه گذاری در مسکن دانشجویی، سود خود را افزایش داده و از آینده حمایت خواهید کرد.

برای اطلاعات مفصل در مورد پروژه ها، روی تصاویر زیر کلیک کنید:

مسکن دانشجویی یونیوا کوجاایلیمسکن دانشجویی یونیوا ساکاریامسکن دانشجویی یونیوا دوزجه
اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به