تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی

ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاکویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-1ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-2ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-3ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-4ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-5ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-6ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-7ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-8ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-9ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-10ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-11ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-12ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-13ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-14ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-15ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی, تصاویر داخلی-16
قیمت 350.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 200 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 4 km
 • 57 km
شماره ملک KMR-056

ویلا خصوصی مجلل در محله ای در کمر

این ویلای مستقل در منطقه دوست داشتنی و آرام در کمر در ارسلانبوجاک واقع شده است. این منطقه به لطف موقعیت آن در میان مناطق سرسبز و کوه های زیبا، بسیار آرام و در کنار طبیعت شگفت انگیز قرار گرفته است. ارسلانبوجاک، کمر به دلیل شرایطی که دارد مورد توجه میباشد. بسیار نزدیک به تمام امکانات تعطیلاتی مانند ساحل و مرکز اسکی است.

این ویلا در کمر در فاصله کوتاهی تا کافه ها، بارها، رستوران ها، هتل ها، مراکز خرید، نمایشگاه های گردشگری، پارک ها و تفریحات واقع شده است. نزدیکترین مرکز خرید 300 متر، مرکز شهر کمر 3 کیلومتر، ساحل 4 کیلومتر، مرکز اسکی 17 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا 57 کیلومتر از این ویلای شگفت انگیز در کمر فاصله است.

این ویلا منحصر به فرد در زمینی به مساحت 839 متر مربع بنا شده است و از امکانات بسیاری از جمله پارکینگ خصوصی، یک باغ بزرگ و محوطه ای زیبا، استخر خصوصی و باربیکو برخوردار می باشد.

این ویلا 4 اتاق خوابه 200 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام، بالکن و تراس 30 متر مربع است.

این ویلا لوکس مستقل دارای ویژگی های بسیاری از قبیل درب فولادی، پنجره های دوجداره پی وی سی، کابین دوش، وان حمام، جکوزی، نور نقطه ای، تهویه مطبوع، گرمایش مرکزی، سیستم گرمایی خورشیدی و آنتن ماهواره است. لطفا برای خرید ویلا در ترکیه با ما تماس بگیرید.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی

ویلا / کمر / ارسلانبوجاک

استخرپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 350.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه مبله در کمر برای یک زندگی راحتخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت93.500 €3+1 triplexارسلانبوجاک / کمرخانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرامخانه های مستقل کمر در احاطه طبیعت در منطقه ای آرام89.000 €3+1 dpبیجیک / کمرخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیزخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز350.000 €3+1مرکز / کمرخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیروواخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیرووا367.100 €6+2تکیرووا / کمر