تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا

املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپزاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, پلان ملک-1املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, پلان ملک-2املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا, پلان ملک-3
قیمت از 40.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کپز
 • 75 m² به 95 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 08/2018
 • 3
 • در حال ساخت
 • 8 km
 • 10 km
 • 6,5 km
شماره ملک AYT-643

فرصت سرمایه گذاری بزرگ با امکانات غنی در کپز

این آپارتمان در آنتالیا با پرداخت اقساط در یک منطقه سرمایه گذاری قوی در شهر کپز قرار دارد. کپز یکی از مناطق در حال توسعه و با ارزش است. این منطقه یکی از بزرگترین مناطق سرمایه گذاری با افزایش پروژه های مسکونی لوکس در چند سال گذشته بوده است. با اینکه کپز دور از مرکز شهر، دسترسی بسیار آسان به مرکز شهر امکان پذیراست.

این آپارتمان ها نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدرسه، بیمارستان، کلینیک، پارک، مغازه ها و بازار عمومی میباشد. این املاک ارزان در ترکیه آنتالیا 2 کیلومتر تا آبشار دودن و نزدیکترین بیمارستان، 6.5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و اتوبوس ترمینال آنتالیا، 18 کیلومتر تا دانشگاه آنتالیا بیلیم و 8 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. همچنین، حمل و نقل محلی مانند اتوبوس در مقابل ساختمان وجود دارد.

این مجتمع لوکس در زمینی به مساحت 4270 متر مربع بنا شده است. این مجموعه با 3 طبقه شامل 4 بلوک و در مجموع از 48 آپارتمان و 10 واحد تجاری تشکیل شده است. این مجموعه به امکاناتی از قبیل استخر شنا، پارکینگ خودرو، زمین بسکتبال، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، آلاچیق، محزن آب، آسانسور، محوطه سازی و سیستم آبیاری خودکار، نگهبانی، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

3 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 75 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک حمام، توالت و یک بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 105-95 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، توالت، یک اتاق رختکن و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه 125 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، سرویس بهداشتی و بالکن است.

تمام این آپارتمان ها با طراحی لوکس مانند درب فلزی، اینترکام ویدبو، رختکن، لوازم آشپزخانه، دوش، کرکره، آنتن ماهواره، عایق صدا و حرارت، چراغ و روشنایی، کرکره های اتوماتیک، گرمای خورشیدی، گاز طبیعی و زیر ساخت های تهویه مطبوع میباشند.

ویژگی های عمومی املاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت از 40.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.3.2018 11:53:56

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای عالی در کنییالتی با شرایط پرداختآپارتمانهای عالی در کنییالتی با شرایط پرداخت39.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاکپز هومزکپز هومز39.000 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان در ترکیه با محل مناسب در کنییالتیآپارتمان در ترکیه با محل مناسب در کنییالتی40.100 €1+1, 2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان در آنتالیا 600 متر تا ساحلآپارتمان در آنتالیا 600 متر تا ساحل40.800 €Studio, 1+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم