تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا

آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, یالووا / کادیکویآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, یالووا / کادیکوی - videoآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, یالووا / کادیکوی - videoآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, یالووا / کادیکوی - videoآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, یالووا / کادیکوی - videoآپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-21آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, تصاویر داخلی-22آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, پلان ملک-1آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, پلان ملک-2آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, پلان ملک-3آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا, پلان ملک-4
قیمت از 156.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • یالووا / کادیکوی
 • 200 m²
 • 3+1 dp, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 2016
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 1.5 km
 • 60 km
شماره ملک YLV-024

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت زندگی در مجتمع ویلایی در یک مکان مرکزی
• منظره دریا و یک باغ خصوصی
• آماده تحویل و گزینه های پرداخت راحت

آپارتمان های آماده تحویل با باغ خصوصی در یک مجتمع در کادیکوی

این آپارتمان ها با منظره دریا در کادیکوی، یالووا واقع شده اند. کادیکوی به همه امکانات و مناظر دیدنی زیبا نزدیک است. یالووا با سواحل، آب و هوای مطبوع و مجاورت با استانبول در منطقه مرمره توجه خریداران و سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

این آپارتمانهای فروشی در یالووا به امکانات اجتماعی و روزمره مانند بیمارستانها، مراکز خرید، سواحل، مدارس، دانشگاه ها، مارکیت ها، کافه ها، رستوران ها، دفاتر پست، بانک ها و غیره نزدیک هستند. ای آپارتمان ها در نزدیکی بسیاری از امکانات مانند 5 دقیقه تا باغ درختکاری کاراجه، 15 دقیقه تا سافاری، 25 دقیقه با آبشارهای یالووا و 40 دقیقه تا فرودگاه سبییا گوکچن استانبول است. این آپارتمان ها 700 متر تا مرکز خرید سنترا، 1 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی آتاکنت و مرکز خرید واکف بانک کیپا، 1.5 کیلومتر تا ساحل، 3 کیلومتر تا مرکز شهر و 60 کیلومتر تا فرودگاه سبییا گوکچن استانبول فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای استخر سرپوشیده، پارکینگ در فضای باز، باغ با طراحی زیبا، مسیرهای پیاده روی و امکانات اجتماعی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام اختصاصی، یک توالت، 2 بالکن و تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختکن، 3 حمام اختصاصی، یک توالت و 2 بالکن هستند.

این آپارتمان های مجلل دارای دوش، نورافکن، گاز طبیعی، کفپوش لمینت و سرامیک، کابینت آشپزخانه و حمام، آی فون تصویری، پی وی سی دو جداره و درب استیل هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس با منظره دریا در مرکز یالووا

آپارتمان / یالووا / کادیکوی

استخر در مجموعهپارکینگباغدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 156.800 €4+1 آپارتمان 165.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ با امکانات مجتمع لوکس در یالوواآپارتمان های بزرگ با امکانات مجتمع لوکس در یالووا143.100 €4+1مرکز / یالووااملاک و مستغلات با طراحی با سلیقه 4+1 در ترمالاملاک و مستغلات با طراحی با سلیقه 4+1 در ترمال101.600 €4+1 dpترمال / یالوواکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالوواکل ساختمان آماده تحویل برای فروش در مرکز یالووا228.600 €10+4 (1+1, 3x3+1)مرکز / یالووا