تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه

ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریهویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, بلک / قدریه - videoویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-1ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-2ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-3ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-4ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-5ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-6ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-7ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-8ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-9ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-10ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-11ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-12ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-13ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-14ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-15ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-16ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-17ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-18ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-19ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-20ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-21ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه, تصاویر داخلی-22
قیمت از 282.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / قدریه
 • 240 m² - 436 m²
 • 4+1
 • 2
 • 1
 • 2012
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 4 km
 • 25 km
شماره ملک BLK-090

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی لوکس و منطقه با کیفیت برای زندگی
• نزدیک به همه امکانات و شهربازی
• ارزش سرمایه گذاری بالا

ویلاهای لوکس 4+1، کاملا مبله در مجتمع با استخر المپیکی در بلک

ویلاهای بلک یک مکان مرکزی در کادریه، بلک دارند. این منطقه دسترسی آسان به وسایل نقلیه اصلی و چهارراه و نزدیک به کلیه امکانات اجتماعی مورد نیاز شما مانند مراکز خرید، دستگاه خودپرداز، مدارس، پارکینگ، بازار، داروخانه، کافه ها، رستوران ها و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. سواحل، اسپا های حرارتی، سرگرمی های شاد و شبانه و گلف. در نزدیکی بلک، مکانهای تاریخی مانند تیاتر رومی باستان اسپندوس و اثار تاریخی پرگه وجود دارد.

این ویلاها با استخر در مجتمع سلطنتی، از کادریه و شهربازی فاصله دارند. ساحل 4 کیلومتر، مرکز بلک 5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا 25 کیلومتر با مجتمع فاصله دارند.

این مجتمع دارای 99 ویلا در کل با استخر المپیکی 1.000 متر مربعی، باغی با دکوراسیون زیبا، زمین تنیس، زمین بازی کودکان، محوطه پارکینگ، سرایداری، نگهبانی و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

تنها یک نوع ویلا موجود در اینجا وجود دارد

ویلاهای 4 خوابه 245-436 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام/ سرویس بهداشتی، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، بالکن و تراس. (برخی از ویلاهای 4 خوابه دارای استخر هستند.)

این ویلاهای لوکس با مبلمان کامل دارای امکانات با کیفیت بالا: لوازم آشپزخانه، آشپزخانه مجهز، کفپوش چند لایه، نورپردازی با نور نقطه ای، عایق صدا و گرما، کمد داخلی، رختکن، شومینه، درب فلزی، مبلمان حمام، سیستم آیفون تصویری، کرکره اتوماتیک، اینترنت، ماهواره و هر اتاق دارای تهویه هوا میباشد.

توجه: تضمین درآمد اجاره ای برای ویلاهای نوع آ، 5.500 لیرترکیه و ویلاهای نوع ب، 6.000 لیرترکیه است.

ویژگی های عمومی ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 282.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریهویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه260.000 €4+1 dpقدریه / بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلک196.200 €4+1 dpقدریه / بلکویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلکویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک317.000 €6+1مرکز / بلک2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا331.600 €4+1 trplxمرکز / بلک