تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا

واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, آنکارا / آلتنداعواحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoواحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoواحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-1واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-2واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-3واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-4واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-5واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-6واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-7واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-8واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-9واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-10واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-11واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-12واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-13واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-14واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-15واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-16واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا, تصاویر داخلی-17
قیمت 149.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنکارا / آلتنداع
 • 160 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 09/2021
 • 19
 • در دست ساخت
 • 21 km
شماره ملک ESB-0016

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت عالی برای سرمایه گذاری
• نزدیکی به فرودگاه اسن بوغا
• موقعیت مرکزی

واحد های لوکس و مناسب برای سرمایه گذاری در گونش اولر، آنکارا

آپارتمان های فروشی درآلتین داغ، آنکارا واقع شده اند. گونش اولر یک منطقه مسکونی در حال توسعه و پرتقاضا در آنکارا است. این منطقه دسترسی آسان به مرکز شهر را با داشتن گزینه های مناسب برای حمل و نقل فراهم می سازد. آلتین داغ شرایط محیطی خوبی را برای افرادی که به دنبال خرید آپارتمان در آنکارا هستند فراهم می سازد.

آپارتمان های لوکس در آنکارا در فاصله ی پیاده روی چند دقیقه ای از امکانات اجتماعی و روزمره مانند مغازه ها، مدارس، بانک ها، مراکز بهداشتی، بازارهای خیابانی، مراکز خرید و غیره واقع شده اند. این واحد ها ۱.۵ کیلومتر تا شهربازی آلتین پارک، ۶.۵ کیلومتر تا ایستگاه قطار آنکارا ، ۷.۹ کیلومتر تا مرکز حلال احمر، 11.1 کیلومتر تا چانکایا آتاکوله و 21 کیلومتر تا فرودگاه اسن بوغا فاصله دارند.

پروژه جدید شامل یک بلوک 19 طبقه، یک پارکینگ سرپوشیده برای هر واحد، زمین بازی کودکان و واحد های تجاری و بازار تازه توسعه یافته است.

آپارتمان ها دارای پلان معماری استاندارد با یک اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام و 2 بالکن هستند. آپارتمان های نوساز مجهز به ویژگی های خوبی از قبیل لوازم آشپزخانه، کفپوش لمینت و کفپوش ضد آب هستند.

ویژگی های عمومی واحد های لوکس در یک مجتمع خاص در آلتین داغ، آنکارا

آپارتمان / آنکارا / آلتنداع

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)تلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 149.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 1.06.2021 10:46:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک با کیفیت در آنکارا واقع در یک مجتمع لوکساملاک با کیفیت در آنکارا واقع در یک مجتمع لوکس143.200 €5+1آلتنداع / آنکاراآپارتمانهای مدرن در موقیعت مکانی معتبر در آنکارا اورانآپارتمانهای مدرن در موقیعت مکانی معتبر در آنکارا اوران125.900 €2+1, 3+1, 4+1چانکایا / آنکاراآپارتمانهای لوکس با چشم اندازهای شگفت انگیز شهر در آنکارا، اوواجیکآپارتمانهای لوکس با چشم اندازهای شگفت انگیز شهر در آنکارا، اوواجیک181.400 €4+1, 5+1چی اوران / آنکارا