تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا

آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسوآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, آنتالیا / آکسو - videoآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا, تصاویر داخلی-17
قیمت از 48.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / آکسو
 • 58 m² - 75 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 12/2021
 • 8
 • در حال ساخت
 • 16 km
 • 8.5 km
 • 4 km
شماره ملک AYT-1056

اطلاعات کمپین

اگر به دنبال سرمایه گذاری سودآور هستید، این پیشنهاد فرصتی عالی است! این آپارتمانها در نزدیکترین مکان به فرودگاه بین المللی آنتالیا 10 درصد تخفیف در خرید دوتایی را برای مدت زمان محدود فقط برای مشتریان آنتالیا هومز ارایه می دهند. جزئیات کمپین به شرح زیر است.

• تخفیف قیمت خرید دوتایی آپارتمانهای 1+1 و 2+1، 892.000 لیرترکیه به جای 990.000 لیرترکیه است.

علاوه بر این، آپارتمان های سرمایه گذاری برای پرداخت آسان 50 درصد نقد- گزینه

اقساطی 12 ماهه دارند. عجله کنید! این کمپین توسط سهام محدود شده است، این فرصت را از دست ندهید.

اعتبار تا 2.06.2021 09:00:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• در مرکز یک منطقه سرمایه گذاری
• نزدیکترین مکان به فرودگاه
• نزدیک به منطقه گردشگری و امکان حمل و نقل آسان

آپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه آنتالیا در اکسو

این آپارتمان ها در آکسو، منطقه ای که با ساخت و سازهای جدید هر روز به ارزش منطقه افزایش می دهد واقع شده است. این آپارتمان های سرمایه گذاری از همه امکانات اجتماعی روزانه مانند مارکیت ها، مدارس، مراکز خرید، بانک ها، داروخانه ها، مساجد، مراکز تفریحی، کافه ها و رستوران ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمانهای فروشی در آنتالیا 4 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 5 کیلومتر تا محل اتصال بزرگراه، 8.5 کیلومتر تا سواحل لارا، 9 کیلومتر تا مرکز خرید دیپو و مرکز خرید مال آف آنتالیا، 9.5 کیلومتر تا آبشار دودد، 10.6 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 15.5 کیلومتر تا کالییچی (شهر قدیمی) 16 کیلومتر تا مرکز شهر و 22 کیلومتر تا پارک ساحلی فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای زمینی به مساحت 7.200 مترمربع با 8 طبقه و 7 آپارتمان در هر طبقه است. این مجتمع مسکونی لوکس از ویژگی هایی مانند پارکینگ در فضای باز، آسانسور، مرکز ورزشی، باغ با طراحی زیبا، استخر، تراس آفتاب گرفتن، حمام ترکی، سونا، زمین بازی کودکان، سیستم های دوربین امنیتی و امنیت 24 ساعته برخوردار است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

این آپارتمان ها با ویژگی های لوکس طراحی مانند درب استیل، لوازم آشپزخانه، کفپوش لمینت و سرامیک، کابینت دوش، نورپردازی نقطه ای و لیدی، انترنت، کرکره ها، سیستم ماهواره ای تلویزیون مجهز هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / آکسو

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 48.600 €2+1 آپارتمان 62.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 14.01.2021 10:37:25

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جادار نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در کپزآپارتمانهای جادار نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در کپز47.500 €3+1 کپز / آنتالیاکپز هومزکپز هومز46.900 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا49.300 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان کاملا مبله برای سرمایه گذاری در لارا، آنتالیاآپارتمان کاملا مبله برای سرمایه گذاری در لارا، آنتالیا51.000 €1+1لارا / آنتالیا