تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو

ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندوویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-1ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-2ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-3ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-4ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-5ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-6ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-7ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-8ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-9ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-10ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-11ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-12ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-13ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-14ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-15ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-16ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-17ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-18ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-19ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو, تصاویر داخلی-20
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کندو
 • 450 m² به 900 m²
 • 3+1, 4+1, 5+1
 • 4, 5
 • 2, 3
 • 05/2018
 • فروخته شد
 • 10 km
 • 4 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-713

ویلا های جداگانه در مجتمع مسکونی کمرقاضی برای زندگی راحت

این ویلاهای بزرگ در کندو، محله کمرقاضی واقع شده است. این منطقه یک انتخاب عالی برای دور از سروصدا و شلوغی شهر است. بسیاری از هتل های لوکس 5 ستاره، سواحل معروف، مرکز خرید و زمین گلف در منطقه کندو وجود دارد. این منطقه جایی است که برای خارجی ها و مردم ترکیه بسیار جذاب است؛ زیرا منطقه ای آرام است.

این ویلا در آنتالیا 25 کیلومتر تا آکوالند و موزه آنتالیا، 16 کیلومتر تا مرکز گلف بلک، 4 کیلومتر تا ساحل، 10 کیلومتر تا پارک دودن، مرکز شهر و فرودگاه بین المللی آنتالیا، 8 کیلومتر تا سندلند و 7 کیلومتر تا مرسین آنتالیا فاصله است.

این مجتمع مسکونی دارای امکانات بسیاری از قبیل آسانسور، پارکینگ سرپوشیده و روباز، نگهبانی، دوربین امنیتی و باغ است. هر ویلا دارای استخر خصوصی و سرپوشیده است.

3 نوع ویلا در اینجا وجود دارد

ویلا 3 اتاق خوابه 450 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 3 حمام اختصاصی، بالکن، تراس و جکوزی است.

ویلا 4 اتاق خوابه مستقل 650-750 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 4 حمام اختصاصی، بالکن، تراس و جکوزی است. (یکی از ویلاهای 4 خوابه دارای یک اتاق رختکن نیز میباشد)

ویلا اختصاصی5 خوابه، 900 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 5 حمام اختصاصی، 2 بالکن، تراس، حمام ترکی و 2 جکوزی است.

این ویلا مجهز به مواد با کیفیت بالا مانند تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، مبلمان، وان، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره، آنتن ماهواره ای، سیستم گرمایش کف، طبقه گرم، جارو برقی، سونا، پارکت لمینیت، کاغذ دیواری ، درب فلزی، پنجره های پی وی سی، اتاق بخار، کالاهای سفید و اتاق لباسشویی میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی ویلا لوکس و جذاب در آنتالیا در منطقه کندو

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیا24.500 €1+1, 2+1, 3+1مرکز / آنتالیاآپارتمان با قیمت مناسب در کپزآپارتمان با قیمت مناسب در کپز25.600 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیا27.000 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا27.900 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم