تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا

آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14
قیمت از 89.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 70 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 01/2021
 • 2
 • آماده تحویل
 • 7.6 km
 • 1.8 km
 • 22.8 km
شماره ملک AYT-2099

3 دلیل اصلی برای خرید

• در فاصله پیاده روی تا امکانات رفاهی اجتماعی
• 1.8 کیلومتر تا ساحل
• مواد و ساخت با کیفیت بالا 

آپارتمانهای 2 خوابه آنتالیا در فاصله پیاده روی تا تمام امکانات رفاهی در کنییالتی

این آپارتمانهای آنتالیا در کنییالتی، محله اولوچ واقع شده اند. این آپارتمان ها در کنییالتی در یک منطقه اجتماعی واقع شده اند، و بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مارکیت ها، پارک ها، مسیرهای پیاده روی، ساحل دریا، بانک ها، مراکز خرید، کافه ها و رستوران ها را در اختیار شما قرار می دهند. این آپارتمانهای آنتالیا برای فروش 1 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، 1.8 کیلومتر تا ساحل و میدان معروف شهر کنییالتی با کافه، رستوران و بارها، 3.4 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 7.6 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا، 8.5 کیلومتر تا کالیچی و 22.8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی با یک بلوک در زمینی به مساحت 257 متر مربع ساخته شده است که از 6 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای آسانسور، ورودی با رمز عبور و بالکن های تهویه هوا است.

این آپارتمان های 2 خوابه از آشپزخانه اوپن، اتاق نشیمن و حمام تشکیل شده اند. واحدهای طبقه همکف دارای باغ های زمستانی و مناطق باغ قابل استفاده هستند. این آپارتمان ها در کنییالتی دارای لوازم آشپزخانه، روشنایی نقطه ای و لیدی، درب استیل، سیستم های مخابره ویدئویی داخل ساختمان، کابین دوش، سیستم کرکره اتوماتیک و منظم، زیرساخت تهویه مطبوع، رادیاتور و زیرساخت گاز طبیعی هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسورکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 89.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.07.2021 09:52:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیا88.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوبآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب86.500 €2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان با کیفیت در آنتالیا با چشم انداز شگفت انگیز جنگل در ساریسوآپارتمان با کیفیت در آنتالیا با چشم انداز شگفت انگیز جنگل در ساریسو94.200 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیا95.000 €2+1 کنییالتی / آنتالیا