تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر

آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولریآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, استامبول / باغچه اولری - videoآپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, پلان ملک-1آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, پلان ملک-2آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, پلان ملک-3آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, پلان ملک-4آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر, پلان ملک-5
قیمت از 138.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • استامبول / باغچه اولری
 • 64 m² به 373 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 11/2017
 • 40
 • در حال ساخت
 • 2 km
 • 8 km
 • 15 km
شماره ملک IST-068

آپارتمان لوکس برای فروش

کوزاپارک رزیدنس در مرکز باهچه شهیر، استانبول واقع شده است. بسیار نزدیک به 3. فرودگاه، 3. پل و بزرگراه تی ای ام میباشد. در کنار 5 مرکز خرید بزرگ در اروپا است. پس از 2 سال، حمل و نقل زیرزمینی (مترو) در این منطقه شروع به کار خواهد کرد. ایستگاه متروباس فقط 5 دقیقه دور از این پروژه مسکونی لوکس است. کوزاپارک رزیدنس نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند بیمارستان ها، مدارس، فرودگاه، بزرگراه و حمل و نقل عمومی است.

آپارتمان لوکس در منطقه 200.000 متر مربع ساخته شده است. 7 ساختمانی مسکونی با 40 طبقه وجود دارد. خارج از ساختمان به طور کامل از شیشه ساخته شده است. کوزاپارک رزیدنس دارای یک سالن اجتماعات بزرگ است. دومین دریاچه مصنوعی بزرگ جهان (40 هکتار) مناسب برای شنا و ورزش وجود دارد. در این دریاچه، شما می توانید تعداد زیادی از ورزش های آبی مانند قایقرانی و موج سواری را انجام دهید. (برای هر بلوک) 7 اسکله کوچک 3 اسکله اصلی در دریاچه وجود دارد. شن و ماسه ساحلی سفید از شیلی برای کنار دریاچه آورده شده است. 100هکتار از این محوطه جنگلی و فضای سبز می باشد. در این فضای سبز، مسیرهای پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و مناطقی برای استراحت وجود دارد. برخی از بلوک ها دارای دید به دریاچه مصنوعی، برخی دیگر دارای دید به منظره دریاچه کوچوکچکه سی هستند.

همچنین این پروژه لوکس دارای بزرگترین آکادمی تنیس در جهان است. 35 زمین تنیس روباز و28 زمین تنیس سرپوشیده وجود دارد. در این پروژه جذاب، یک فضای بزرگ به فعالیت های ورزشی اختصاص داده شده است. این زمین ورزش دارای امکانات بسیاری مانند 2 استخر سرپوشیده نیمه المپیکی و سالن بدنسازی، با جدیدترین فن آوری میباشد. کوزاپارک اسپرت آکادمی نیز یک مرکز مورد علاقه ورزشکاران حرفه ای است. این فرصت بسیار مناسبی برای دوستداران ورزش برای یادگیری ورزش های جدید و یا بالا بردن آمادگی ورزشکاران حرفه ای میباشد. منطقه تنیس کوزاپارک میزبان برخی از مهم ترین مسابقات تنیس جهان است.

همچنین بسیاری از امکانات دیگر مانند یک مرکز آبگرم، دانشگاه، کالج، رستوران، کافه ها، فروشگاه ها، مراکز خرید، پذیرش، لابی، والیبال، بسکتبال و زمین فوتبال، پارکینگ های سرپوشیده ( 3 طبقه در زیر زمین)، ژنراتور، یک حمام ترکی، زمین های بازی کودکان، مناطق آفتاب گرفتن، مخزن آب، پله اضطراری، آسانسور بار، نگهبانی 24/7 و سیستم دوربین های امنیتی وجود دارند. همچنین دارای خدمات هتل مانند پیش خدمت، خانه داری و خشکشویی نیز میباشد.

کوزاپارک رزیدنس با بالاترین کیفیت مواد مقاوم در برابر زلزله ساخته خواهد شد.

5 نوع از آپارتمان های موجود در کوزاپارک رزیدنس وجود دارند

آپارتمان 1 خوابه 64-98 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، خشکشویی و حمام.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 85-151 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق رختشویی و 2 حمام.

آپارتمان 3 اتاق خوابه 147-209 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق رختشویی، توالت و 2 حمام.

آپارتمان 4 اتاق خوابه 195-236 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 اتاق رختشویی، توالت،2 حمام، بالکن و تراس بزرگ.

آپارتمان 5 اتاق خوابه 373 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق رختشویی، توالت، 3 حمام و یک تراس بزرگ است.

تمام آپارتمان ها دارای عایق گرما و صوت، سیستم حرارت مرکزی، وسایل آشپزخانه و کالاهای سفید هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس برای فروش در باهچه شهیر

آپارتمان / استامبول / باغچه اولری

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای ترکیه با ایده بوتیک در استانبولآپارتمانهای ترکیه با ایده بوتیک در استانبول137.500 €2+1, 3+1بیلیکدوزو / استامبولآپارتمانهای فروشی با گواهی ال ای ای دی در استانبولآپارتمانهای فروشی با گواهی ال ای ای دی در استانبول136.000 €1+1, 2+1لونت / استامبولآپارتمانهای با معماری ریسورت در مرکز استانبولآپارتمانهای با معماری ریسورت در مرکز استانبول138.000 €1+1, 2+1, 3+1سنجاق تپه / استامبولپروژه ای لوکس با دید دریا و دریاچه پروژه ای لوکس با دید دریا و دریاچه 138.400 €1+1, 2+1, 3+1کوچکچکمجه / استامبول