تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا

آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, آنکارا / آلتنداعآپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoآپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoآپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoآپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, آنکارا / آلتنداع - videoآپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا, تصاویر داخلی-17
قیمت از 95.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنکارا / آلتنداع
 • 175 m²
 • 4+1
 • 2
 • 2
 • 06/2021
 • 17
 • آماده ی تحویل
 • 10 km
 • 20 km
شماره ملک ESB-0012

3 دلیل اصلی برای خرید

• یکی از نزدیک ترین مجتمع های مسکونی به فرودگاه
• فرصت سرمایه گذاری پر سود
• موقعیت مکانی مرکزی

آپارتمان های منحصر به فرد، با فرصت سرمایه گذاری بسیار سودآور در آنکارا

آپارتمانهای فروشی در محله گونش اِولر، مرکزی ترین نقطه در منطقه ی آلتین داغ آنکارا واقع شده اند. وجه تمایز این منطقه، دارا بودن امکانات حمل و نقل آسان و نیز نزدیکی به فرودگاه می باشد. آپارتمان های فروشی در آنکارا در حد فاصله ی پیاده روی از مدارس، مراکز خرید و بسیاری از امکانات اجتماعی قرار دارند. واحد های فروشی درآلتین داغ آنکارا 2.5 کیلومتر با آلتین پارک و نزدیکترین مرکز خرید، 10 کیلومتر از مرکز حلال احمر، 13 کیلومتر تا چانکایا آتاکوله و 20 کیلومتر تا فرودگاه اسن بوغا آنکارا فاصله دارند.

این مجتمع شامل یک بلوک است و ویژگی های زیادی را برای ساکنان خود همچون اتاق امنیتی خصوصی، سیستم ژنراتور، آسانسورهای بزرگ و کوچک، پارکینگ های داخلی سرپوشیده و نیز روباز و دسترسی به مغازه های مجموعه را ارائه می دهد.

آپارتمانهای لوکس شامل 4 اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، سرویس بهداشتی خصوصی و 2 بالکن می باشند. این آپارتمان های فروشی و منحصر به فرد مجهز به لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا، کفپوش لمینت و پوشش کف ضد آب درجه یک می باشند.

 

 

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس در موقعیت مکانی مرکزی، در آلتین داغ آنکارا

آپارتمان / آنکارا / آلتنداع

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 95.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.07.2021 17:33:52

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانها لوکس در موقیعت مکانی خوب در اوران، آنکاراآپارتمانها لوکس در موقیعت مکانی خوب در اوران، آنکارا87.300 €1+1, 2+1, 4+1, 4.5+1چانکایا / آنکارااملاک راحت در یک مجتمع با بازار در آنکارااملاک راحت در یک مجتمع با بازار در آنکارا85.200 €1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 4,5+1چانکایا / آنکاراآپارتمانهای مدرن در موقیعت مکانی معتبر در آنکارا اورانآپارتمانهای مدرن در موقیعت مکانی معتبر در آنکارا اوران117.000 €2+1, 3+1, 4+1چانکایا / آنکاراآپارتمانهای فروشی در موقیعت مکانی مرکزی در آنکارا کیچی اورانآپارتمانهای فروشی در موقیعت مکانی مرکزی در آنکارا کیچی اوران142.800 €4+1چی اوران / آنکارا