تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا

آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا, پلان ملک-3
قیمت از 45.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m² به 125 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1
 • 05/2019
 • 5, 6
 • آماده تحویل
 • 5,9 km
 • 8,1 km
 • 8,8 km
شماره ملک AYT-811

3 دلیل اصلی برای خرید

• باغ و استخر شنا
• واقع شدن در ناحیه جدید در حال توسعه
• امکانات اجتماعی غنی

آپارتمانهای با برند جدید و امکانات غنی در آنتالیای ترکیه

این آپارتمان ها در آنتالیا ترکیه، در منطقه کپز واقع شده اند. این منطقه محبوب ترین ناحیه برای آنانی است که می خواهند در آنتالیا سرمایه گذاری کنند. کپز پروژه های جدیدی دارد و به همه نوع امکانات روزانه و محلی مانند مغازه، بیمارستان، مدرسه، مرکز خرید، بانک، کافه و رستورانها نزدیک است. این منطقه نسیت به دیگر مناطق آنتالیا بدلیل قیمت های پایین املاک و مستغلات، جذاب تر است.

این آپارتمانهای لوکس 8،8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 8،1 کیلومتر با ساحل، 5،9 کیلومتر تا مرکز شهر، 9،5 کیلومتر با ایستگاه مترو، 6،6 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید، 350 متر با نزدیکترین مدرسه، 4،0 کیلومتر تا نزدیک ترین بیمارستان و 850 متر با نزدیکترین داروخانه فاصله دارند.

این مجموعه در زمینی به مساحت 7271 متر مربع ساخته می شود و شامل 5 بلوک و 100 آپارتمان است. این مجتمع از امکانات لوکسی مانند باغ (برای هر آپارتمان)، استخر شنا، پارکینگ در فضای باز، سرایداری، سالن بسکتبال و والیبال، مرکز تناسب اندام، باغ طراحی شده، دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی برخوردار است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 100 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

آپارتمان 3 خوابه 125 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

تمام این آپارتمان ها به معماری داخلی لوکس و مدرن مجهز شده اند. این آپارتمان های با برند جدید دارای کابین دوش، آنتن ماهواره ای و بالکن می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

استخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 45.000 €3+1 آپارتمان 54.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان فروشی 1 خوابه در کنییالتی، هورماآپارتمان فروشی 1 خوابه در کنییالتی، هورما44.500 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای 1+2 با آشپزخانه جداگانه در کپز آنتالیاآپارتمانهای 1+2 با آشپزخانه جداگانه در کپز آنتالیا44.200 €2+1کپز / آنتالیااملاک و مستغلات مدرن با آشپزخانه جداگانه در آنتالیااملاک و مستغلات مدرن با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا45.800 €1+1, 2+1, 3+1دوشیمالتی / آنتالیاآپارتمان 2 خوابه آماده تحویل نزدیک به مرکز آنتالیاآپارتمان 2 خوابه آماده تحویل نزدیک به مرکز آنتالیا47.700 €2+1مرکز / آنتالیا