تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه

آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, استانبول / کوچکچکمجهآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-1آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-2آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-3آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-4آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-5آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-6آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-7آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-8آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-9آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-10آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-11آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-12آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-13آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-14آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-15آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-16آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-17آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-18آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-19آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-20آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, پلان ملک-1آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, پلان ملک-2آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, پلان ملک-3آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, پلان ملک-4آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه, پلان ملک-5
قیمت از 166.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کوچکچکمجه
 • 145 m² - 183 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 1, 2
 • 12/2018
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 11 km
شماره ملک IST-261

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان های آماده تحویل
• با کانسپت خانوادگی
• در فاصله 5 دقیقه ای تا بزرگراه ای-5

آپارتمان های آماده تحویل نزدیک محورهای مهم حمل و نقل در کوچوکچمجه

آپارتمانهای استانبول در منطقه کوچوکچمجه در سمت اروپایی واقع در کنار بسین اکسپرس راه اندازی شده است. این منطقه برای بسیاری از پروژه های مسکونی واجد شرایط است. با توجه به نزدیکی بزرگراه تی ای ام، این منطقه با توجه به نزدیکی به حمل و نقل های عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مدارس، رستوران ها، بیمارستان ها، بانک ها، داروخانه ها، مراکز خرید، مراکز فرهنگی و غیره وجود دارند.

این آپارتمان های لوکس برای فروش در استانبول توجه خاصی را در منطقه که توسط شبکه های حمل و نقل محصور شده اند به عنوان پروژه های قابل دسترس مورد توجه قرار می دهند. فاصله تا بزرگراه تی ای ام 5 کیلومتر، فرودگاه بین المللی آتاتورک 11 کیلومتر، دریاچه کوچوکچمجه 3 کیلومتر، مرکز خرید استانبول 8 کیلومتر و مرکز تجاری ایتوچ 10 کیلومتر از این آپارتمان ها فاصله است. شما همچنین می توانید میتوانید به سومین فرودگاه و پل یاووز سلطان سلیم از طریق مسیر بزرگراه شمال مرمره دسترسی پیدا کنید.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان آجیبادم آتاکنت، بیمارستان باتی باهت، بیمارستان هالکالی کنت، بیمارستان خصوصی استانبول و مرکز فیزیوتراپی رهامر.

مدارس منطقه: بیمارستان کالج اوگوز کان، دانشکده بهاشمر، کالج اکیانوس، مکاتیب مدارس آتاکنت کمپس، کالج سیحانیر، کالج اتیکی، کالج بیلیم، دانشگاه استمبثه سباحتین زعیم، دانشگاه مارماری، دانشگاه آریل و استامبل دانشگاه کلوتور.

مراکز خرید در منطقه: ایهلامور ای وی ام، آرناپارک، پاور اوتلت استانبول 212، آتاکنت سیتی ای وی ام، آنتپلاتو ای وی ام و مرکز خرید استانبول.

این مجتمع بزرگ در زمینی به مساحت 22.274 متر مربع بنا شده است. این مجموعه امکانات مختلفی برای خانواده های مختلف مهیا میکند. این مجموعه شامل 5 بلوک، 394 آپارتمان و 31 واحد تجاری است. باغ بزرگ و حیاط در وسط بلوک است. استخر شنا، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، پارکینگ سرپوشیده و روباز، مهد کودک، زمین بازی برای کودکان، زمین بسکتبال، کافه ها، رستوران ها، ژنراتور، مخزن آب، هیدورف، کنترل رعد و برق، سرایداری، خدمات فنی 24/7، دوربین امنیتی و نگهبانی وجود دارد.

3 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن است. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای حمام اختصاصی و یک اتاق لباسشویی هستند.)

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی و بالکن است.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی و 2 بالکن است.

هر آپارتمان با بهترین امکانات برای زندگی شما مجهز شده است. درب فولادی، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه، گاز طبیعی، سیستم گرمایش مرکزی، آنتن ماهواره، آنتن مرکزی و آبگرمن برقی دارند.

لطفا برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه

آپارتمان / استانبول / کوچکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 166.900 €4+1 آپارتمان 244.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات جادار با نمای دریا در بیلیکدوزو، استانبولاملاک و مستغلات جادار با نمای دریا در بیلیکدوزو، استانبول166.500 €2+1, 3+1بیلیکدوزو / استانبولآپارتمانهای مرکزی استانبول با فرصت سرمایه گذاریآپارتمانهای مرکزی استانبول با فرصت سرمایه گذاری166.100 €1+1, 2+1باکیرکوی / استانبولآپارتمان های فرست کلاس سرمایه گذاری در شیشلی، استانبولآپارتمان های فرست کلاس سرمایه گذاری در شیشلی، استانبول168.100 €1+0, 1+1, 2+1شیشلی / استانبولآپارتمان هایی با چشم انداز شهر در یک مجتمع فوق العاده لوکس در عمرانیهآپارتمان هایی با چشم انداز شهر در یک مجتمع فوق العاده لوکس در عمرانیه169.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1عمرانیه / استانبول