تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس در قلب استانبول

آپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلرآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, استامبول / باجیلر - videoآپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-15آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-16آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-17آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-18آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-19آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-20آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-21آپارتمان لوکس در قلب استانبول, تصاویر داخلی-22
قیمت از 125.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • استامبول / باجیلر
 • 75 m² به 202 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2017
 • آماده تحویل
 • 6 km
شماره ملک IST-193

آپارتمانهای فروشی با اجاره تضمین شده در باهچیلار در استانبول

آنتالیا هومز یک سرمایه گذاری مطمین با درآمد اجاره بالا را پیشنهاد میکند. این پروژه با بسیار محکم بنا و تکمیل شده است و با پیشنهاد یک سرمایه گذاری با درآمد تجاری بالا را ارابه می دهد. شما میتوانید املاک و مستغلات خود را توسط یک شرکت قابل اعتماد و با تجربه اجاره دهید. شما بهترین و بالاترین بازگشت را از این پروژ دریافت خواهید کرد

خریدانی که از این پروژه ملکی خریداری کنند تا 4 سال آینده از درآمد اجاره ای برخوردار خواهند شد؛

- درآمد اجاره ماهانه 3.500 لیرترکیه برای آپارتمان 1+1

- درآمد اجاره ماهانه 4.500 برای آپارتمان 2+1

- درآمد اجاره ماهانه 6.000 برای آپارتمان 3+1

آپارتمانهای طراحی شده توسط معماران مشهور با مفهوم محله در استانبول

این آپارتمانهای لوکس استانبول در گونشلی، باغچیلار در حوضه مسیر اکسپرس واقع شده اند. باغچیلار بین بزرگراه تی ای ام و ای 5 که بعنوان مرکز جدید کسب و کار استانبول شناخته می شودف قرار دارد. باغچیلار یک منطقه در حال رشد در بخشهای خودرو، مطبوعات، پارچه و لباس و بانکی است. مهم ترین ویژگی این منطقه مرکزیت آن است که به راحتی می توانید با امکانات حمل و نقل به همه جا دسترسی پبدا کنید. همچنین، این منطقه به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند دفاتر بانکها، بیمارستان ها، داروخانه ها، مدارس، مناطق تفریحی، امکانات حمل و نقل، مراکز فرهنگی و هنری نزدیک است.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان دانشگاهی مدیاپل، بیمارستان روملی، بیمارستان آتاکنت آجی بادام، مرکز پزشکی و جراحی اروپایی، بیمارستان دندانپزشکی هوسپیتادنت باغچیلار، بیمارستان پزشکی گونشلی، بیمارستان اردم گونشلی، بیمارستان تی ای ام.

مدارس این منطقه: دانشگاه کمربورگاز، دانشگاه آرل، کالج روتام، کالج فاتح، کالج دوگا، کالج نهایی گونشلی، کالج اکیانوس، کالج جهانگیر و پردیس دانشگاه فنی داووت پاشا ییلدیز.

مراکز خرید منطقه: اوتلت پاور استانبول 212، بازار استانبول، آرناپارک، گونشلی پارک، ای وی ام ایهلامور، آتاکنت سیتی، ودینگ ورلد کویومجوکنت، ایشتوست میدان.

این آپارتمانهای استانبول در باغچیلار، 6 کیلومتر با بزرگراه ای-5 و فرودگاه بین المللی آتاتورک، 4 کیلومتر با مرکز تجارت ایشتوک و مبلمان شهر ماسکو، 27 کیلومتر تا پل بسفر، 26 کیلومتر تا پل سلطان محمد فاتح، 2,8 کیلومتر با بزرگراه تی ای ام، 5،5 کیلومتر با ویندو تیکت محموتبی و چند قدم تا ایستگاه های اتوبوس و ایستگاه های مترو فاصله دارند.

این پروژه جدید 55.000 متر مربع مساحت، 321.277 متر مربع زیربنا، 43.200 متر مربع منطقه فضاسازی و 19.000 متر مربع برای دفاتر دارد. این مجموعه متشکل از 9 بلوک که 7 بلوک مسکونی، 1 بلوک هتل و 1 بلوک دفتری است. این پروژه شامل 3 نوع آپارتمان دارد. (محل اقامت، لوتو و برج)

آپارتمانهای نوع اقامتی

آپارتمانهای اقامتی برای یک زندگی بی نظیر طراحی شده اند و از 2 بلوک 19 و 29 طبقه و در مجموع از 544 آپارتمان تشکیل شده است. آپارتمانهای 1+1 و 2+1 در این بلوکها وجود دارند.

آپارتمانهای نوع لوتو

آپارتمانهای لوتو برای یک زندگی راحت طراحی شده اند و از 2 بلوک با 7 طبقه و در مجموع 84 آپارتمان تشکیل شده اند. آپارتمانهای 2+1، 3+1 و 4+1 در این بلوکها وجود دارند.

آپارتمان برج

آپارتمان برج طراحی شده برای ارتقا کیفیت زندگی از 3 بلوک با 31 و 27 طبقه ای و در مجموع از 884 آپارتمان تشکیل شده است. آپارتمانهای 1+1، 2+1، 3+1 و 1+4 در این بلوکها وجود دارند.

این آپارتمانهای با طراحی ویژه، از امکانات عمومی بسیاری مانند باغی طراحی شده، پارکینگ سرپوشیده و روباز، تراس برای حمام آفتاب، استخر سرپوشیده وروباز، استخر و زمین بازی کودکان، آبنما، پارک، لابی، پذیرش، مسیرهای پیاده روی، مناطق تفریحی و عمومی، خدمات دربانی، ای وی ام، آرایشگاه، خیابان خرید، کافه ها، رستوران ها، حیاط، تراس، مناطق استراحت، مرکز تناسب اندام، زمین بسکتبال، زمین تنیس، سونا، حمام ترکی، آبگرم، آسانسور، بالابر، هیدروفرم، مخزن آب، تقویت کننده آب، ژنراتور، خدمات فنی24 ساعته، پله اضطراری، دوربینهای امنیتی و نگهبانی24/7 برخوردار است.

4 نوع آپارتمان در این پروژه برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 88-75 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و اتاق رختشویی است. (برخی از سویتهای 1 خوابه دارای بالکن یا یک باغچه هستند.)

آپارتمان 2 خوابه 134-81 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، اتاق رختشویی، بالکن، تراس یا یک باغچه است. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه یک حمام دراتاق مستر و یک اتاق رختکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 173-159 متر مربعی که دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، حمام دراتاق مستر، یک اتاق رختکن، اتاق رختشویی، بالکن، تراس یا یک باغچه هستند.)

آپارتمان 4 خوابه 202-190 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام دراتاق مستر، اتاق رختشویی و بالکن، تراس یا یک باغچه هستند.

همه آپارتمان های این پروژه دارای سیستم خانه های هوشمند، تجهیزات آشپزخانه، رخت کن، تلفن تصویری داخل ساختمان، تهویه مطبوع، زیرساخت های فیبر نوری، اینترنت وای فای، آنتن ماهواره، تلویزیون کابلی، سیستم حرارت مرکزی، گاز طبیعی، سیستم اطفا حریق اتومات و سنسورهای آتش و دود هستند.

لطفا برای اطلاع از شرایط پرداخت و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس در قلب استانبول

آپارتمان / استامبول / باجیلر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 125.100 €2+1 آپارتمان 172.900 €3+1 آپارتمان 242.800 €4+1 آپارتمان 315.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان آپارتمان لوکس در قلب استانبولآپارتمان لوکس در قلب استانبول
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مرکزی با منظره دریا در استانبولآپارتمان های مرکزی با منظره دریا در استانبول124.900 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1بیلیکدوزو / استامبولآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانهآپارتمان لوکس در استانبول با آشپزخانه جداگانه123.800 €2+1, 3+1, 4+1کوچکچکمجه / استامبولآپارتمان با طراحی شیک در آوجیلار در استانبولآپارتمان با طراحی شیک در آوجیلار در استانبول125.100 €2+1, 3+1, 4+1آواجیکر / استامبولآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیهآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه126.600 €2+1, 3+1 dpکاغذخانه / استامبول
ما استخدام میکنیم