تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل

آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاکآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-1آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-2آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-3آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-4آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-5آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-6آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-7آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-8آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-9آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-10آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-11آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-12آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-13آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-14آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-15آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-16آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل, تصاویر داخلی-17
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یالینجاک
 • 190 m² - 210 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 2
 • 2017
 • 10
 • فروخته شد
 • 11 km
 • 1 km
 • 6 km
شماره ملک TRB-072

آپارتمانهای مدرن با دید دریای مدیترانه در یالینسکاک، ترابزون

این آپارتمان لوکس در یالینجاک، ترابزون واقع شده است. این آپارتمان ها با امکانات بسیاری مانند مراکز خرید بزرگ، بیمارستان ها، دانشگاه ها، مغازه ها و مدارس نزدیک هستند. این آپارتمان منحصر به فرد یکی از لوکس ترین پروژه های مسکونی است که شما در ترابزون پیدا خواهید کرد. این یک فرصت عالی برای خرید در آپارتمان های کلاس اول است. این پروژه مسکونی، زندگی لوکسی را ارایه می دهد. اگر می خواهید یکی از این آپارتمان های باور نکردنی با دید دریا را خریداری کنید، می توانید از دفتر ما در ترابزون دیدن کنید. در این پروژه مسکونی، یکی از باور نکردنی ترین منظره دریا را در ترابزون پیدا می کنید. این آپارتمان لوکس در ترابزون برای فروش  6  کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 1 کیلومتر تا دریا و 11 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی با طراحی مدرن، شامل 2 بلوک و در مجموع از 44 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. امکانات زیادی مانند پارکینگ روباز و سرپوشیده، آلاچیق، زمین بازی برای کودکان، زمین های سبز، مجموعه ورزشی، ژنراتور، آسانسور، سرایداری، نگهبانی و دوربین امنیتی. 24/7 میباشد.

2 نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه 190 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ و مجهز رو به دریا، آشپزخانه جداگانه بزرگ، حمام اختصاصی، توالت، حمام و 2 بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه 210 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ با دریا، آشپزخانه جداگانه ای بزرگ، حمام اختصاصی، توالت، حمام و 2 بالکن دارد.

تمام این آپارتمانهای لوکس در ترابزون برای فروش دارای عایق حرارتی و صدا، سیستم گرمایش مرکزی، آیفون تصویری و آنتن ماهواره هستند.

این ملک فروخته شده است. 

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس در ترابزون با آشپزخانه مستقل

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهر
بازدید از دفترترابزوندر اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های معاصر با ویژگی های مجتمع غنی در ترابزونآپارتمان های معاصر با ویژگی های مجتمع غنی در ترابزون25.400 €1+1, 2+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای با کیفیت بالا در مکان مرکزی در اورتاحیصار، ترابزونآپارتمانهای با کیفیت بالا در مکان مرکزی در اورتاحیصار، ترابزون25.400 €1+1, 2+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان در ترابزون با دید بی نظیر دریای و طبیعتآپارتمان در ترابزون با دید بی نظیر دریای و طبیعت27.600 €1+1, 2+1, 3+1یالینجاک / ترابزوناملاک جذاب و مقرون به صرفه در ترابزون ، اورتاهیساراملاک جذاب و مقرون به صرفه در ترابزون ، اورتاهیسار30.400 €1+1, 2+1, 3+1 duplex, 3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزون