تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا

آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-11
قیمت از 165.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 112 m² - 185 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 2
 • 2, 3
 • 2015
 • 12
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 200 mt
 • 30 km
شماره ملک ALN-293

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به دریا
• طراحی لوکس و با کیفیت
• امکانات غنی مجتمع

آپارتمانهای با کیفیت در فاصله چند قدمی دریا در محموتلار آلانیا

این آپارتمانهای با کیفیت بالا در محموتلار، آلانیا واقع شده اند. این منطقه بدلیل زیبایی سواحل، آب و هوا و طبیعت خود مشهور است. آلانیا به لطف موقعیت مکانی، پروژه های ساختمانی لوکس و زیرساخت های غنی، روز به روز در حال پیشرفت است. اگر بخواهید آپارتمانی بخرید، این منطقه انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

این آپارتمانهای لوکس در 200 متری دریا و مرکز محموتلار، 8 کیلومتری مرکز شهر، 30 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 135 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارند. این آپارتمان ها در آلانیا پیاده به مراکز خرید، بانک، بازار و پارک بسیار نزدیک هستند.

این ساختمان مسکونی بر روی زمینی به مساحت 3.415 متر مربع ساخته شده است. این مجتمع شامل 12 طبقه و در مجموع 141 آپارتمان است. استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، اتاق استراحت، اتاق ماساژ، حمام ترکی، سالن بدنسازی و اتاق استراحت، اتاق تلویزیون، پذیرش، لابی، استخر شنای سرپوشیده، منطقه باربیکیو، زمین بازی کودکان، پارکینگ و باغ طراحی شده در این مجتمع وجود دارند.

3 نوع آپارتمان در این مجتمع وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 66 مترمربعی.

آپارتمان 2 خوابه 112 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن میباشد.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 185 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، توالت، حمام در اتاق مستر و 3 بالکن میباشد.

این آپارتمان ها با مواد با کیفیت و توجه به جزییات ساخت مانند تهویه مطبوع، نورنقطه ای، رختکن، اینترنت، آنتن ماهواره ای و تلویزیون کابلی مجهز شده اند. برخی از آپارتمان ها دارای دید دریا هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 165.000 €3+1 آپارتمان 210.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیاآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا162.500 €2+1کاستل / آلانیاآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکسآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکس160.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکسآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس165.000 €2+1,3+1,3+2 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت بالا دارای اتاق بازی در آلانیا، جیکیجلیآپارتمانهای با کیفیت بالا دارای اتاق بازی در آلانیا، جیکیجلی175.000 €5+1جیکجیلی / آلانیا