تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا

آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا, تصاویر داخلی-11
قیمت از 88.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 70 m² - 185 m²
 • 1+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 3
 • 2015
 • 12
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 200 mt
 • 30 km
شماره ملک ALN-293

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به دریا
• طراحی لوکس و با کیفیت
• امکانات غنی مجتمع

آپارتمانهای با کیفیت در فاصله چند قدمی دریا در محموتلار آلانیا

این آپارتمانهای با کیفیت بالا در محموتلار، آلانیا واقع شده اند. این منطقه بدلیل زیبایی سواحل، آب و هوا و طبیعت خود مشهور است. آلانیا به لطف موقعیت مکانی، پروژه های ساختمانی لوکس و زیرساخت های غنی، روز به روز در حال پیشرفت است. اگر بخواهید آپارتمانی بخرید، این منطقه انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

این آپارتمانهای لوکس در 200 متری دریا و مرکز محموتلار، 8 کیلومتری مرکز شهر، 30 کیلومتری فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 135 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارند. این آپارتمان ها در آلانیا پیاده به مراکز خرید، بانک، بازار و پارک بسیار نزدیک هستند.

این ساختمان مسکونی بر روی زمینی به مساحت 3.415 متر مربع ساخته شده است. این مجتمع شامل 12 طبقه و در مجموع 141 آپارتمان است. استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، اتاق استراحت، اتاق ماساژ، حمام ترکی، سالن بدنسازی و اتاق استراحت، اتاق تلویزیون، پذیرش، لابی، استخر شنای سرپوشیده، منطقه باربیکیو، زمین بازی کودکان، پارکینگ و باغ طراحی شده در این مجتمع وجود دارند.

انواع آپارتمان

آپارتمان های 1 خوابه دارای اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن ، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن ، حمام ، حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن ، حمام ، توالت ، سرویس بهداشتی اختصاصی و 3 بالکن هستند.

این آپارتمان ها با مواد با کیفیت و توجه به جزییات ساخت مانند تهویه مطبوع، نورنقطه ای، رختکن، اینترنت، آنتن ماهواره ای و تلویزیون کابلی مجهز شده اند. برخی از آپارتمان ها دارای دید دریا هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 88.000 €3+1 آپارتمان 210.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 09:58:13

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان مرکزی آلانیا در اوبا با چشم انداز دریاآپارتمان مرکزی آلانیا در اوبا با چشم انداز دریا85.000 €1+1, 2+1, 3+1اوبا / آلانیاآپارتمان های لوکس در مرکز آلانیا 700 متر تا ساحلآپارتمان های لوکس در مرکز آلانیا 700 متر تا ساحل85.000 €1+1, 2+1مرکز / آلانیاآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیاآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا89.000 €2+1اوبا / آلانیاآپارتمان های مرکزی در فاصله 300 متری با دریا در محموتلار آلانیاآپارتمان های مرکزی در فاصله 300 متری با دریا در محموتلار آلانیا89.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیا