تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول

آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-3آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-4آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-5آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-6آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-7آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-8آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-9آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول, پلان ملک-10
قیمت از 93.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باجیلر
 • 55 m² - 169 m²
 • 1+0, 1+1, 1+1 loft, 1+1 dp
 • 1
 • 1
 • 01/2020
 • آماده تحویل
 • 12 km
 • 33 km
شماره ملک IST-506

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• دفاتر-خانه جادار و لوکس
• موقعیت عالی در جاده ای-5 و تی ای ام

آپارتمان های با لابی خصوصی و خدمات مشاوره ای در استانبول

این آپارتمان ها در باجیلر، استانبول واقع شده اند. این منطقه یک منطقه در حال توسعه در حومه شهر در سمت اروپایی است که بین دو جاده اصلی کمربندی بزرگراه ای-5 و تی ای ام قرار دارد. باجیلر منطقه ای است که دارای مراکز تجاری تازه ساخته شده، پروژه های تحول شهری و فرصت های جدید مسکن است که هر روز این منطقه را توسعه می دهد. باجیلر به لطف موقعیت استراتژیک منطقه میزبان بسیاری از جاده های حمل و نقل بین المللی، مرکز تجارت و صنعت استانبول است.

آپارتمان ها با کانسپت دفاتر- خانه در یک مکان استراتژیک واقع شده اند، از امکانات روزمره مانند مراکز خرید، کافه ها، رستوران ها، دفاتر پست، بانک ها، دستگاه های خودپرداز، مدارس، بیمارستان ها و مراکز حمل و نقل عمومی در فاصله پیاده روی قرار دارند و همچنین خط مترو ایکیتیلی-اتاکوی مستقیماً از این منطقه عبور خواهد کرد. آپارتمان های استانبول برای فروش 2 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام و ایستگاه مترو محموت بی، 3 کیلومتر تا مرکز استانبول، 4 کیلومتر تا ورودی جاده باسین اکپرس، 5 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 7 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 12 کیلومتر تا بندر کشتی باکیر کوی، 20 کیلومتر تا میدان تاکسیم، 25 کیلومتر تا پل شهیدای 15 جولای و 33 کیلومتری فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

نزدیکترین مراکز خرید: 212 استانبول پاور اوتلیت، مرکز خرید ایهلامور، مال آف استانبول، مرکز تجاری استوچ، ارینا پارک، مرکز خرید کونیشلی پارک، دیپوزیته اوتلیت، مرکز خرید باجیلر-گونگورن استانبول سیته میترو.

نزدیکترین موسسات بهداشتی: مرکز خصوصی پزشکی کاش، بیمارستان دانشگاه مدیپول، بیمارستان میدیسن، بیمارستان خصوصی تم، مرکز جراحی آراف، بیمارستان آموزش و تحقیقات درمانی فیزیکی استانبول، مرکز پزشکی یونس امره و بیمارستان دندانپزشکی باجیلر.

نزدیکترین موسسات آموزشی: کالج آرل، کالج فاتح، کالج اوکیانوس، کالج هالکالی دووعا، کالج بیلیم، دانشگاه مدیپول، دانشگاه فنی یلدز کمپوس داوود پاشا و دانشگاه کمربورگاز.

این مجتمع مسکونی دارای 81.000 متر مربع مساحت زمین، 17.000 متر مربع مساحت ساخت و ساز از 6 بلوک و در مجموع 311 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای ویژگی های جدیدی با صرفه جویی در مصرف انرژی است. سیستم برق، قفل و هشدار را می توان از راه دور کنترل کرد و سیستم با انجام اندازه گیری های خود باعث کاهش مصرف انرژی می شود. این آپارتمان ها دارای ویژگی های لوکس بسیاری مانند پارکینگ داخلی و خارجی، زمین های بازی کودکان، سونا، مرکز تناسب اندام و پیلاتس، استخر تزئینی، کافه ها و رستوران ها، اتاق ها و مناطق سرگرمی، مغازه های خیابانی، سینما، محوطه پذیرایی، خدمات فنی، آسانسور، مخزن آب، ژنراتور، سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته و امنیت هستند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای استودیو دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام هستند. (بعضی از آپارتمانهای استودیو دارای بالکن اند.)

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند. (بعضی از آپارتمانهای 1 خوابه دارای بالکن ها اند.)

آپارتمان های 1 خوابه سقف دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند. (بعضی از آپارتمان های سقف دارای بالکن اند.)

آپارتمان های دوبلکس 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند. (بعضی از آپارتمانهای 1 خوابه دارای بالکن هستند.)

این آپارتمان های فروش دارای یک اتاق فولادی، سیستم آی فون تصویری، لوازم آشپزخانه و کابینت، کفپوش لمینت و سرامیک، سیستم های خانه هوشمند و نورپردازی نقطه ای و لید هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس مناسب برای دفتر-خانه در استانبول

آپارتمان / استانبول / باجیلر

سوناآسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

استودیو93.700 €1+1 آپارتمان 170.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای دارای طراحی لوکس با منظره دریا در استانبولآپارتمانهای دارای طراحی لوکس با منظره دریا در استانبول91.100 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 3+2 dpبیوکچکمجه / استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبول91.000 €1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمان های سرمایه گذاری در نزدیکی ساحل دریا در استانبولآپارتمان های سرمایه گذاری در نزدیکی ساحل دریا در استانبول93.900 €2+1, 3+1, 4+2 بیوکچکمجه / استانبولآپارتمان های نوساز در 300 متری بزرگراه تی ای ام در استانبولآپارتمان های نوساز در 300 متری بزرگراه تی ای ام در استانبول96.100 €1+1, 2+1, 4+1فاضی عثمان پاشا / استانبول