تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا

آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندوآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, آنتالیا / کندو - videoآپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-4آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-5آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا, پلان ملک-6
قیمت 82.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کندو
 • 70 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 20 km
 • 2 km
 • 9 km
شماره ملک AYT-980

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای استخر
• نزدیک به دریا
• دارای ویژگی های مجتمع مسکونی لوکس

آپارتمان های هوشمند با تراس نزدیک به دریا در کندو، آنتالیا

آپارتمان های لوکس در کندو، آنتالیا واقع شده اند. کندو یکی از مناطق توریستی مورد علاقه آنتالیا است، که 13 دقیقه با فرودگاه بین المللی و 4 دقیقه با سواحل شنی فاصله دارد. این آپارتمان ها برای خریداران خانه و سرمایه گذاران یک زندگی آرام و لذت بخش را در نزدیکی به همه امکانات رفاهی ارایه می دهد.

این آپارتمان ها در آنتالیا نزدیک به امکانات روزمره مانند مارکیت ها، مدارس و ساحل هستند. آپارتمانهای هوشمند برای فروش 2 کیلومتر تا ساحل لارا، 6 کیلومتر تا پارک آبشار دودن، 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 20 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی با معماری مدرن در زمینی به مساحت 7.200 متر مربع واقع شده و از 4 بلوک با 3 طبقه تشکیل شده است. این مجتمع دارای استخرهای نیمه المپیک جداگانه، استخر کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، دوش و 2 ژنراتور برای 2 بلوک، سیستم ورودی با رمز عبور، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، باغ با طراحی زیبا، زمین بازی کودکان، خدمات امنیتی 24 ساعته و سیستم های دوربین امنیتی می باشد.

در اینجا تنها 1 نوع از آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه تراس باغ 70 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و تراس باغ.

این آپارتمان فروشی در آنتالیا مجهز به مواد باکیفیت بالا و دارای سیستم خانه هوشمند، درب فولادی، رخت کن، زیرساخت های گاز طبیعی، کرکره های مخفی برقی، لوازم آشپزخانه فوق العاده لوکس و کابین دوش است. آپارتمان اختصاصی مناطق کاربردی مسکونی بزرگ و وسیعی را با تراس باغ و نمای استخر ارایه می دهد. 

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس با مفهوم بوتیک در کندو آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کندو

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 82.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با کیفیت با تکنولوژی خانه های هوشمند در کپزآپارتمانهای با کیفیت با تکنولوژی خانه های هوشمند در کپز80.800 €2+1, 3+1کپز / آنتالیااملاک با کیفیت جدید در کنییالتی آنتالیااملاک با کیفیت جدید در کنییالتی آنتالیا80.600 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس با دید کوه در کنییالتیآپارتمان لوکس با دید کوه در کنییالتی82.900 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان با سیستم خانه هوشمند در دوشومآلتی، آنتالیاآپارتمان با سیستم خانه هوشمند در دوشومآلتی، آنتالیا83.300 €3+1دوشیمالتی / آنتالیا