تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا

ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکزویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-3
قیمت 330.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 300 m²
 • 5+1 trp
 • 4
 • 01/2020
 • 3
 • در حال ساخت
 • 3 km
 • 35 km
شماره ملک ALN-334

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید جالب دریا، قلعه و شهر
• طراحی فوق العاده لوکس
• باغی زیبا با درختان میوه و نخل

ویلا های مستقل 3 طبقه با استخر خصوصی و باغ در مرکز آلانیا

این ویلاهای مجزای فوق العاده لوکس آلانیا در موقعیت مرکزی قرار گرفته اند. به لطف تعداد زیاد گردشگران منطقه، آلانیا به یک منطقه بین المللی تبدیل شده است. این منطقه بخاطر سواحل شنی و قلعه تاریخی خود مشهور است. امکانات زیادی از مراکز خرید، سلامت و سرگرمی تا فضاهای آموزشی در اینجا وجود دارند. آلانیا یکی از بهترین و پررونق ترین مناطق برای کسانی است که می خواهند سرمایه گذاری نمایند.

این ویلا های تریپلکس 1.5 کیلومتر تا امکانات خرید، 3 کیلومتر با دریا، 35 کیلومتر تا فروگاه قاضی پاشا-آلانیا و 120 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این پروژه ویلایی لوکس شامل 2 ویلای جداگانه در زمینی به مساحت 1000 متر مربع می باشد. هر ویلا 500 متر مربع مساحت دارد. این پروژه از یک مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان و دوربینهای امنیتی 24/7 برخوردار است. همچنین، هر ویلا دارای استخر اختصاصی برای کودکان و بزرگسالان، باغی با درختان میوه و نخل و پارکینگ می باشد.

2 ویلای جداگانه برای فروش در اینجا وجود دارد

ویلای تریپلکس 5 خوابه 300 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و 4 حمام.

این ویلاهای با چشم انداز دریا و قلعه به طراحی داخلی فوق العاده لوکسی مجهز می باشند. هر ویلا با لوازم آشپزخانه، آیفون تصویری، درب فولادی، ماهواره مرکزی، پنجره های آلومینیومی و موانع با شیشه های دوجداره، کف سرامیکی گرانیتی، گچ کاری بر روی دیوارها، دیوارهای رنگ شده ساتن، نورمخفی و نقطه ای سقفی، دیوارها و حمام با عایق مخصوص، قفسه آشپزخانه و کابین دوش با شیشه شفاف 6 میلیمتری تجهیز شده است.

ویژگی های عمومی ویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا

ویلا / آلانیا / مرکز

استخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 330.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.07.2021 13:47:18

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیاویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا320.000 €4+1 dpتپه / آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیا306.000 €4+1دمیرتاش / آلانیاویلای خانوادگی با استخر خصوصی در آلانیاویلای خانوادگی با استخر خصوصی در آلانیا330.900 €5+2بکتاش / آلانیاخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیاخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا345.000 €2+1بکتاش / آلانیا