تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا

ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاکویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-1ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-2ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-3ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-4ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-5ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-6ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-7ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-8ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-9ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-10ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-11ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-12ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-13ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-14ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-15ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا, تصاویر داخلی-16
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 400 m²
 • 3+1
 • 3
 • 3
 • 2017
 • 2
 • فروخته شد
 • 3 km
 • 4 km
 • 30 km
شماره ملک ALN-240

ویلا مستقل جادار با استخر شنا در کارگیجاک

این ویلا در آلانیا در منطقه ای بزرگ در کارگیجاک واقع شده است. این منطقه ادغام شده با رنگهای آبی و سبز است. کارگیجاک منطقه ای نسبتا دست نخورده با سواحل افسانه ای و فلات صلح آمیز است. این منطقه دارای پتانسیل زیادی برای ساخت پروژه های جدید مسکونی و استراحتگاههایی برای تعطیلات میباشد. بسیاری از مناطق حفاظت شده طبیعی مانند خرابه سیدرا، غار دیم، دیم استریم و قابل بازدید میباشد.

این ویلای مستقل در آلانیا در فاصله پیاده روی کوتاهی تا کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، بیمارستان ها، درمانگاه ها، داروخانه ها، مدارس، امکانات ساحلی و امکانات حمل و نقل عمومی میباشد. فاصله تا ساحل زیبا آلانیا 4 کیلومتر، مرکز ولسوالی آلانیا 3 کیلومتر، نزدیکترین مرکز خرید 1 کیلومتر و فرودگاه قاضی پاشا در حدود 30 کیلومتر دورتر از این منطقه است.

این ویلا در زمینی به مساحت 650 متر مربع بنا شده است..این ملک دارای امکانات شگفت انگیزی مانند پارکینگ خصوصی روباز، استخر خصوصی، یک باغ طراحی شده با دیوار، سرایداری، منطقه باربیکیو و دوربین های امنیتی مییاشد.

این ویلای 3 اتاق خوابه مستقل دارای 400 متر مربع با استفاده از منطقه است. دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام و 3 بالکن است.

این ویلای فوق العاده دارای ویژگی های داخلی شگفت انگیزی مانند درب فولادی، لوازم آشپزخانه، محصولات سفید مانند یخچال، کف سرامیک، سیستم های تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، آب گرم کن های فوری، سیستم گرمایش کف، کابین دوش، جکوزی، پنجره پی وی سی دو جداره، درب های کشوی برای بالکن، کرکره اتوماتیک، نور نقطه ای و آنتن ماهواره مرکزی میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی ویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا

استخرسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 28.4.2018 10:19:24

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیزخانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیز125.000 €2+1 dp, 3+1 dpبکتاش / آلانیااوتومان ویلیج ویلااوتومان ویلیج ویلا166.500 €3+1, 4+1آوسالار / آلانیاآلانیا ویلا برای فروش در ترکیه با استخر خصوصیآلانیا ویلا برای فروش در ترکیه با استخر خصوصی185.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلا کاملا مجهز و با دید دریا و قلعه در آلانیاویلا کاملا مجهز و با دید دریا و قلعه در آلانیا219.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیا
ما استخدام میکنیم