تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا

آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 144.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 330 m²
 • 5+2
 • 3
 • 2
 • 2019
 • 8
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 13 km
 • 13 km
شماره ملک AYT-995

3 دلیل برتر برای خرید

• چشم اندازهای شهر، جنگل و دریا
• ویژگی های مجتمع لوکس
• دسترسی آسان به نقاط حمل و نقل

آپارتمان دوبلکس اختصاصی 5+2 با 3 جبهه در کپز

این آپارتمان آماده تحویل در کپز واقع شده است که یکی از مناطق با سرعت در حال رشد با پروژه های تحول شهری است. اگر قصد خرید آپارتمان در آنتالیا را دارید، کپز گزینه خوبی برای ارایه زندگی راحت و آرام است در حالی با حمل و نقل عمومی به مرکز شهر متصل شده است.

این آپارتمان در کپز، آنتالیا با امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی مانند ایستگاه های اتوبوس و تراموای، مدارس، بیمارستان ها، مراکز خرید و بازارهای عمومی در فاصله پیاده روی قرار دارد. این آپارتمان اختصاصی آنتالیا 3 کیلومتز از آبشار دودن، 8 کیلومتر با مرکز شهر، 13 کیلومتر از ساحا کنییالتی، آکواریوم آنتالیا و فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از 8 بلوک و در کل 102 آپارتمان است. این مجموعه زندگی تجملی را با امکاناتی مانند فضای باغ و محوطه نشیمن، استخر شنا، اسلایدهای استخر، زمین بسکتبال، مرکز تناسب اندام، مسیرهای اختصاصی پیاده روی، پارکینگ های سرپوشیده و روباز، آسانسور، خدمات امنیتی 24 ساعته و سیستم دوربین امنیتی ارایه می دهد.

نوع آپارتمان

آپارتمان دوبلکس 5 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک انباری، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک توالت، یک بالکن و تراس است.

آپارتمان های جنوبی، غربی و شمالی در کپز دارای ویژگی های داخلی لوکس مانند درب فولادی، سیستم مخابره داخل ساختمان، تهویه مطبوع و رادیاتور، لوازم آشپزخانه، دوش، نورافکن مجلل، سیستم های تلویزیون ماهواره ای، وای فای و سیستم های کرکره های برقی می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان دوبلکس لوکس با اتاق های بزرگ در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 144.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.03.2021 10:28:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جدید آنتالیا در فاصله پیاده روی تا دریاآپارتمانهای جدید آنتالیا در فاصله پیاده روی تا دریا135.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاریورساید کانسپت هاوسریورساید کانسپت هاوس130.000 €Std, 1+1کنییالتی / آنتالیااملاک مرکزی 4 کیلومتر تا ساحل کنییالتی آنتالیااملاک مرکزی 4 کیلومتر تا ساحل کنییالتی آنتالیا150.300 €2+1, 3+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیا150.700 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا