تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی

آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, استانبول / اسنیورتآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-3آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-4آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-5آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-6آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی, پلان ملک-7
قیمت از 41.700 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 2.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / اسنیورت
 • 77 m² - 108 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2019
 • 20
 • آماده تحویل
 • 5.5 km
 • 18 km
شماره ملک IST-357

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به مسیرهای دسترسی ای-5 و ای-6
• احاطه شده با مراکز خرید و دانشگاه
• نزدیکی به ایستگاه مترو جدید

2 آپارتمان باهم با 200 مترمربع تراس مشترک برای فروش در اسنیورت

این آپارتمان منحصر به فرد در اسنیورت، استانبول واقع شده اند. اسنیورت یکی از مناطق بخش اروپایی است. این منطقه با امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدارس، بیمارستان ها، بازارها، بانک ها، مساجد، کافه ها و رستوران ها احاطه شده است. این منطقه با ایستگاه مترو جدید حمل و نقل آسانی را فراهم می کند.

این آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول، 1.5 کیلومتر تا مرکز خرید مرمره پارک،5.5 کیلومتر با دریا، 18 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 48 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 78 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبیها فاصله دارند. مسیرهای دسترسی ای-5 و ای-6 در کنار این آپارتمانها قرار دارند.

بیمارستان های منطقه: مرکز پزشکی جراحی مدیهاوس، مرکز پزشکی خصوصی مدیپلوس، بیمارستان خصوصی دوگا، مرکز پزشکی جراحی اتیک لایف، بیمارستان دوگا، مرکز پزشکی خصوصی اسنشهیر، بیمارستان آناتولی خصوصی آوجیلار و بیمارستان اروپایی پزشکی اسنیورت.

مدارس ناحیه: مهدکودک اوکیانوس، مهدکودک آکیل کوپو، مدارس آسفن، پردیس اسنیورت کالج چینار، کالج هارامیدیر آچی، کالج ویزون، دبیرستان بوگازیچی و دبیرستان اسنیورت اوگور.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید مرمره پارک، مرکز خرید توریوم، مرکز خرید اسکیجی، مرکز خرید اسنپارک، مرکز خرید پارک وی، مرکز خرید یاگمور، مرکز خرید آکباتی، مرکز خرید کارفور و مرکز خرید اوتلت سیتی سنتر.

این مجموعه دارای 2.500 متر مربع مساحت و 12.200 متر مربع زیربنا است. این ساختمان 20 طبقه شامل 140 آپارتمان و مغازه می باشد. در این ساختمان 7 مغازه و 350 متر مربع منطقه بازار وجود دارد. دفتر تجاری در بالای ساختمان واقع شده است. این مجتمع با بسیاری از امکانات اجتماعی مانند استخر شنا در فضای باز، پارکینگ در محیط داخلی و خارجی، صندوق امانات، پذیرایی، لابی، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا برای مردان و زنان، آسانسور، بار ویتامین، زمین بازی کودکان، هیدورفور، ژنراتور، نگهبانی 24/7، دوربین های امنیتی و باغ طراحی شده تجهیز شده است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های یک خوابه. 

آپارتمان های دو خوابه. 

این 2 آپارتمان دارای 200 مترمربع تراس مشترک است. که با هم فروخته می شوند.

این آپارتمان های اختصاصی با لوازم آشپزخانه، سیستم مخابره ویدیویی داخل ساختمان، گاز شهری با کمبی، کابین دوش، نورنقطه ای، پنجره های دو جداره، کفپوش سرامیکی و کفپوش پارکت، اتاق رختکن، سیستم زنگ خطر، اینترنت فیبری، درب فولادی، آنتن ماهواره ای و تلویزیون کابلی طراحی شده اند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی

آپارتمان / استانبول / اسنیورت

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 41.700 €2+1 آپارتمان 64.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.06.2021 12:51:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک مدرن در یک مجتمع امن در اسنیورت،‌ استانبول املاک مدرن در یک مجتمع امن در اسنیورت،‌ استانبول 35.100 €Std, 1+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های با نمای دریا و طبیعت در استانبول ترکیهآپارتمان های با نمای دریا و طبیعت در استانبول ترکیه34.800 €1+1, 2+1, 4+1 dpکارتال / استانبولاملاکی در یک مجتمع امن در اسنیورت استانبولاملاکی در یک مجتمع امن در اسنیورت استانبول44.200 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت44.900 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول