تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب

آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-1آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-2آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-3آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-4آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-5آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-6آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-7آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-8آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-9آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-10آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-11آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-12آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-13آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-14آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-15آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-16آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-17آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, تصاویر داخلی-18آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, پلان ملک-1آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب, پلان ملک-2
قیمت از 86.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 95 m² - 180 m²
 • 2+1, 3+1 dp, 4+1 dp
 • 1
 • 1
 • 03/2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 900 mt
 • 27 km
شماره ملک AYT-613

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید کوه
• مجتمع مسکونی بزرگ شامل 10 بلوک
• فاصله پیاده روی تا ساحل

آپارتمان منحصر به فرد در ساریسو با دید کوه و دریا

این آپارتمان شیک برای فروش در کنییالتی در محله ساریسو واقع شده است. ساریسو منطقه ای بسیار مطلوب و آرام است. این منطقه توسط زیبایی های طبیعی مانند کوه، جنگل، و دریای مدیترانه احاطه شده اند. این محله از ستاره های بازار املاک و مستغلات با پروژه های جدید در مسکن شهری میباشد.

این آپارتمان در آنتالیا جایگاه معتبری در کنییالتی دارد. دید کوه های توروس و ساحل به راحتی قابل دسترسی هستند. شما میتوانید در فاصله پیاده روی کوتاهی به ساحل دسترسی پیدا کنید. تله کابین تونک تپه در فاصله کوتاهی از اینجا قرار گرفته است. 15 دقیقه تا میگروس بزرگ ای وی ام 5، منطقه قدیمی شهر کالیجی، 20 دقیقه و فرودگاه بین المللی آنتالیا 35 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

این پروژه منحصر به فرد در زمینی به مساحت 9000 متر مربع بنا شده است. این پروژه شامل 10 بلوک و در مجموع از 192 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای امکانات بسیاری مانند کافی نت ها، پارکینگ سرپوشیده و روباز، استخر شنا برای بزرگسالان و کودکان، سونا، آبگرم، ژنراتور، عایق گرما و صدا و سیستم های امنیتی 24 ساعته میباشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 2 خوابه.

آپارتمان دوبلکس مبله 3 خوابه.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دوبلکس.( یکی از آپارتمانها بصورت مبله بفروش می رسد)

تمام این آپارتمان ها شامل خدماتی مانند رخت کن، لوازم آشپزخانه، کرکره های اتوماتیک، اینترنت وای فای، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، آنتن ماهواره و آیفون تصویری میباشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 86.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای جدید آنتالیا نزدیک به امکانات رفاهی روزانه در مورات پاشاآپارتمانهای جدید آنتالیا نزدیک به امکانات رفاهی روزانه در مورات پاشا85.400 €3+1 dpمرکز / آنتالیااملاک در موقیعت مکانی مرکزی در نزدیکی کالییچی در آنتالیااملاک در موقیعت مکانی مرکزی در نزدیکی کالییچی در آنتالیا83.600 €3+1کالیجی / آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیا88.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای لوکس در نزدیکی ساحل در کنییالتی آنتالیا89.100 €2+1کنییالتی / آنتالیا