تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مانسیون برای فروش

مانسیون برای فروش, آلانیا / تپهمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - videoمانسیون برای فروش, آلانیا / تپه - video
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلی
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • آلانیا / تپه
  • 480 m²
  • 6+1
  • 5
  • 2010
  • 4
  • فروخته شد
شماره ملک ALN-001

عمارت لوکس برای فروش در آلانیا

عمارتی در آلانیا، شناخته شده به عنوان یکی از مکان های تعطیلاتی محبوب در ترکیه میباشد. این عمارت فوق العاده، فرصت منحصر به فردی، برای داشتن یک ملک لوکس در منطقه ای با داشتن خورشید در تمام طول سال است.
عمارت در بالای یک تپه در آلانیا با منظره دریا ساخته شده است. این عمارت نه تنها دید فوق العاده دریا را دارد بلکه به کوه و قلعه معروف آلانیا نیز دید دارد.

دسترسی بسیار آسان است با جاده ای که جدیدا در مسیر این ساختمان نو ساز احداث شده است، و در حالی که فرودگاه بین المللی آنتالیا، در تمام طول سال باز است و با پرواز به تمام فرودگاه بزرگ بین المللی میتوانید سفر کنید، همچنین به زودی خدمات توسط فرودگاه تازه افتتاح شده قاضی پاشا، که در حال حاضر تنها پروازهای داخلی را می پذیرد اما به زودی آماده پذیرش پروازهای بین المللی نیز خواهد بود.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی مانسیون برای فروش

سونااستخر در مجموعهباغدوشبالکنآشپزخانه طرح باز
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان مانسیون برای فروشمانسیون برای فروش
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیزخانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیز125.000 €2+1 dp, 3+1 dpبکتاش / آلانیااوتومان ویلیج ویلااوتومان ویلیج ویلا166.500 €3+1, 4+1آوسالار / آلانیاویلای عالی در آلانیا با استخر خصوصیویلای عالی در آلانیا با استخر خصوصی329.000 €5+1کارکیجاک / آلانیاویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریاویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا329.000 €3+1کارکیجاک / آلانیا
ما استخدام میکنیم