تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا

املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-2املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-3
قیمت از 129.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 80 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2015
 • 4
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 1.5 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-499

3 دلیل اصلی برای خرید

• 1.5 کیلومتر تا ساحل
• نزدیک به امکانات روزانه و اجتماعی
• استخرهای شنا در مجموعه

املاکی منحصر به فرد در کنییالتی با استخرهای شنا در مجتمع در لیمان

املاک منحصر به فرد در منطقه لیمان، کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. این منطقه با امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدارس، بیمارستان ها، داروخانه ها، بازار ها، مساجد، بانک ها، کافه ها و رستوران ها احاطه شده است. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران املاک فروشی در ترکیه، کنییالتی این منطقه را ترجیح می دهند.

این املاک لوکس 1.5 کیلومتر تا ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس 5، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 12 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این مجموعه شامل 4 بلوک و 48 آپارتمان می باشد. این مجتمع لوکس با امکانات بسیار از قبیل استخر شنا روباز و سرپوشیده، تراس آفتاب گرفتن، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، زمین بازی کودکان، پارکینگ روباز و سرپوشیده، نگهبانب، آلاچیق، باغ تزیین شده و نگهبانی 24/7 میباشد.

2 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه مبله 60 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است. (آپارتمان 1 خوابه مبله شده است.) (قیمت آپارتمان شامل کالاهای سفید و تهویه مطبوع نیست.)

آپارتمان 2 خوابه 70-80 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و یک بالکن است. (این آپارتمان 2 خوابه دارای کالاهای سفید، رختکن، تهویه مطبوع و دیگ بخار ترکیبی است.)

این آپارتمان های مدرن طراحی شده با لوازم آشپزخانه، کابین دوش، تهویه مطبوع، چراغ روشنایی و درب فولادی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی املاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 129.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا128.300 €3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیا118.600 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا135.000 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای جدید آنتالیا در فاصله پیاده روی تا دریاآپارتمانهای جدید آنتالیا در فاصله پیاده روی تا دریا135.000 €2+1, 3+1 dp, کنییالتی / آنتالیا