تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا

املاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاکاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - video
قیمت از 119.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 71 m² - 306 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 12/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 14 km
 • 200 mt
 • 27 km
شماره ملک ALN-420

3 دلیل اصلی برای خرید

• کیفیت و طراحی لوکس
• فاصله پیاده روی کوتاه تا دریا و امکانات اجتماعی
• ویژگی های عالی در مجتمع مسکونی

املاک راحت با ساحل خصوصی در آلانیا ترکیه

املاک و مستغلات با کیفیت طراحی شده در کارگیجاک، یکی از جذاب ترین و سرزنده ترین محله های آلانیا واقع شده است. آلانیا با چشم اندازی زیبای دریا و کوه، فرصت های عالی برای استانداردهای زندگی را ارائه می دهد. این شهر دارای کلیه خدمات یک شهر بزرگ است و مکانی ایده آل برای زندگانی دایمی و همچنین زندگی تعطیلاتی است.

املاک لوکس در آلانیا ترکیه به بسیاری از امکانات اجتماعی و روزمره مانند داروخانه ها، بازارها، رستوران ها، بازارهای عمومی، دفاتر پست، ایستگاه های اتوبوس، سواحل و غیره نزدیک. همچنیین املاک لوکس در 200 کیلومتری ساحل، 1 کیلومتر تا شهر ناولا باستانی، 4 کیلومتر تا تله کابین گلد پارک، 13 کیلومتر تا غار دیم، 14 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 15 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 27 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا آلانیا و 130 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجموعه در زمینی به مساحت 3.000 واقع شده و از 2 بلوک با 5 طبقه، در کل از 48 آپارتمان و 2 مغازه تشکیل شده است. این مجموعه از استانداردهای زندگی با کیفیت بالا و امکانات بی نظیری مانند استخر، استخر کودکان، آبشارپار، استخر سرپوشیده، ساحل اختصاصی، باغ با طراحی زیبا، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، مینی سینما، اتاق بازی، زمین تنیس، پذیرش، مناطق باربیکیو، زمین بازی کودک، پارکینگ سرپوشیده ماشین، دوربین امنیتی 24/7 و خدمات امنیتی برخوردار است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام اختصاصی، حمام و 2 بالکن هستند.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام اختصاصی، حمام، توالت، بالکن و تراس هستند.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق رختکن، حمام اختصاصی، حمام، 2 بالکن و تراس هستند.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق رختکن، حمام اختصاصی، 2 حمام، 2 بالکن و 3 تراس هستند.

این آپارتمان های فروشی در آلانیا مجهز به مواد باکیفیت مانند کفپوش سرامیکی و ورقه ای، درب فلزی، جکوزی، پنجره پی وی سی دو جداره، سیستم زیرساخت اینترنتی و آنتن ماهواره است.

ویژگی های عمومی املاک لوکس در فاصله کوتاه تا دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 119.300 €2+1 آپارتمان 265.500 €3+1 آپارتمان 285.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.06.2021 17:33:32

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های دوبلکس فوق العاده لوکس در آلانیا نزدیک به ساحلآپارتمان های دوبلکس فوق العاده لوکس در آلانیا نزدیک به ساحل119.000 €3+1, 4+1 dpاینجه کوم / آلانیاآپارتمان های فوق العاده لوکس در آلانیا منطقه ی آوسالار، نزدیک به ساحلآپارتمان های فوق العاده لوکس در آلانیا منطقه ی آوسالار، نزدیک به ساحل119.000 €2+1, 3+2 dp, 3+2 phآوسالار / آلانیااملاک فروشی به تازگی پایان یافته در آلانیااملاک فروشی به تازگی پایان یافته در آلانیا120.000 €2+1, 3+1, 4+1اوبا / آلانیاآپارتمانهای در موقیعت مانی مرکزی نزدیک به ساحل در آلانیاآپارتمانهای در موقیعت مانی مرکزی نزدیک به ساحل در آلانیا121.700 €3+1, 4+1dpمرکز / آلانیا